دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی را به مجلس فرستاد

به گزارش ابزار ایرانی، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه از ارائه برنامه مکتوب حذف ارز ترجیحی از سوی دولت به کمیسیون تلفیق بودجه اطلاع داد.

دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی را به مجلس فرستاد

رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه در جمع ابزار ایرانی، در پاسخ به این سوال که هفته گذشته کمیسیون تلفیق از دولت درخواست کرد که اگر دولت بنای حذف ارز 4200 تومانی را دارد، برنامه مکتوب آن را به مجلس ارائه کند تا نمایندگان بتوانند درباره آن تصمیم بگیرند، آیا دولت این برنامه را به مجلس ارسال نموده یا خیر؟ گفت: دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی و شیوه جبران تاثیرات آن در معیشت مردم را به کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تقدیم کرد.

وی اضافه نمود: این برنامه در کمیسیون تلفیق و در کارگروه مشترکی با دولت آنالیز خواهد شد و این کمیسیون نظر نهایی خود را درباره اجرای آن و در راستای تقویت معیشت مردم در صورت حذف این ارز اعلام خواهد نمود.

زارع با تاکید بر لزوم حفظ آرامش معیشتی مردم کرد: اولویت اصلی مجلس یاری به دولت برای تقویت معیشت مردم است و چنانچه در آنالیز برنامه مکتوب دولت به این جمع بندی برسیم که دولت قدرت توامان برای حذف ارز ترجیحی و حمایت دقیق و اطمینان بخش از معیشت مردم را دارد، به قوه مجریه برای اجرای آن یاری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی را به مجلس فرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی را به مجلس فرستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید