ذوالفقارنسب: تیم ملی فوتبال با بازی هوشمندانه برابر عراق باید پیروز میدان باشد

به گزارش ابزار ایرانی، یک کارشناس فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران در دور برگشت با پیروزی برابر عراق باید درس خوبی به این تیم بدهد.

ذوالفقارنسب: تیم ملی فوتبال با بازی هوشمندانه برابر عراق باید پیروز میدان باشد

به گزارش ابزار ایرانی، بیژن ذوالفقارنسب پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ناشنوایان برابر عراق و راهیابی به المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: به دلیل محدودیت های کرونایی تیم های زیادی در مسابقات انتخابی شرکت نداشتند و سطح فنی رقابت ها نسبت به دوره های قبلی پایین تر بود.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران با بیان اینکه در رقابت های فوتبال انتخابی المپیک هفت تیم حضور داشتند که بعضی تیم ها نسبت به دوره قبل قوی ظاهر نشدند، گفت: البته با توجه به شرایط کرونا طبیعی بود، هر چند بیشتر تیم های شرکت نماینده از جمله تایلند و مالزی رشد قابل قبولی در مسابقات فوتبال انتخابی المپیک داشتند.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان افزود: به نظر می رسد تیم فعلی با توجه به تمرینات خوب و فرصت زیادی که تا المپیک ناشنوایان دارد، یکی از مدعیان در برزیل باشد.

ذوالفقارنسب توضیح داد: اگر این تیم با شرایط فنی خوبی که دارد، تمریناتش به طور مداوم ادامه داشته باشد و به ارتقا فنی و آمادگی جسمانی بالایی برسد، این تیم در المپیک حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی اظهار کرد: سطح فوتبال ناشنوایان آسیا در سطح دنیا در سطح قابل قبولی هست و تیم های ایران و عربستان در سطح بالای جدول آسیا قرار دارند که البته عربستان به دلایل مسائل کرونایی در این مسابقات حضور نداشت و تیم کره که همواره جزو مدعیان در سطح دنیا و المپیک بود به دلیل استفاده از بازیکنان بسیار جوان نتوانست در حد و اندازه همیشگی ظاهر گردد.

ذوالفقارنسب ادامه داد: تیم ملی ناشنوایان ما بازی بسیار پر هیجانی را برابر تیم عراق داشت و با یک برنامه ریزی و تمرکز مناسب توانست تیم عراق را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

مدیر تیم ملی فوتبال ناشنوایان افزود: در این ملاقات هر چند عراق توانست یک گل به ثمر برساند، اما بازیکنان ما با مدیریت خوب بازی را کنترل نموده و در مجموع عملکرد بسیار خوبی برابر عراق داشتند. من معتقدم برای موفقیت در المپیک برزیل به اردوهای منظم، برنامه ریزی دقیق و امکانات بیشتر احتیاج داریم تا به موفقیت دست پیدا نمایند.

این کارشناس فوتبال گفت: افرادی که بودجه ورزش را برنامه ریزی می نمایند، به ورزش معلولان هم که ناشنوایان بخشی از آنها محسوب می شوند، باید توجه بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به جوانگرایی در تیم ناشنوایان گفت: باید از نظر قد و وزن در بازیکنان تیم فوتبال ناشنوایان تجدید نظر و حمایت های بیشتری صورت بگیرد تا در المپیک عملکرد موفقی داشته باشند.

این کارشناس فوتبال در انتها در ارزیابی عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان برابر نماینده عراق در مسابقات انتخابی جام دنیای گفت: فراموش نمی کنیم در بازی رفت برابر عراق به دلیل جنگ روانی، فشار زیادی روی بازیکنان بود. آنها باید در ملاقات برگشت برابر این تیم با اتکا به مهارت ها و قوانین بازی بهترین بازی را به نمایش و پیروز میدان باشند. فوتبالیست های ما در دوره برگشت باید درس خوبی به تیم عراق بدهند، ورزشکاران ما این شخصیت را دارند که با پیروزی برابر عراق با موفقیت از زمین خارج شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ذوالفقارنسب: تیم ملی فوتبال با بازی هوشمندانه برابر عراق باید پیروز میدان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: تیم ملی فوتبال با بازی هوشمندانه برابر عراق باید پیروز میدان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید