کنایه مربی مطرح پرسپولیس به استقلالی ها

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران: پرسپولیس باید روز 24 مهر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به مصاف الهلال برود. الهلال همان تیمی است که در مرحله یک هشتم نهایی از سد استقلال، دیگر تیم مطرح ایران عبور نموده است.

کنایه مربی مطرح پرسپولیس به استقلالی ها

به گزارش ابزار ایرانی، حضور پرسپولیس به اسم تنها نماینده به جای مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حالا سوژه ای شده برای حمید مطهری، دستیار و مربی مطرح پرسپولیس، که کنایه ای به حرف های پیشین استقلالی ها بزند. مطهری ابتدا اشاره ای به حضور الوحده در جمع 8 تیم برتر آسیا و 4 تیم برتر غرب آسیا نموده است. الوحده همان تیمی است که در مرحله گروهی، همگروه پرسپولیس بود. در آن موقع، استقلالی ها ادعا می کردند که گروه پرسپولیس بسیار ساده است و در عوض گروه استقلال خیلی سخت است. همین دو مورد حالا باعث شده تا حمید مطهری کنایه ای به استقلالی ها بزند. او در گفت و گویی که با خبرورزشی داشته گفته خودشان حذف شدند، اما الوحده الان در جمع 4 تیم برتر آسیا است.

مطهری در ادامه اشاره ای هم به داستان مصدومیت های متوالی الهلالی ها داشته و گفته که فریب این مصدومیت ها را نمی خورند. او گفته این اخبار و ادعا همگی بلوف است.

منبع: فرارو

به "کنایه مربی مطرح پرسپولیس به استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه مربی مطرح پرسپولیس به استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید