جنجالی؛ حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا!

به گزارش ابزار ایرانی، به نظر می رسد تعدد شکایت های مالی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، منجر به صدور رای عدم صلاحیت این دو باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده شده است. به این ترتیب و به احتمال بسیار زیاد، لیگ قهرمانان آسیا در سال پیش رو بدون دو تیم پرطرفدار ایرانی برگزار خواهد شد.

جنجالی؛ حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا!

درباره جزئیات این خبر هنوز اطلاع رسانی خاصی انجام نشده است.

مدیران این دو باشگاه سه روز پیش با حضور شهاب الدین عزیزی خادم شرکت کرده و درباره دلایل و احتمالات حذف به مصاحبه نشستند. در عین حال افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس هم مکرراً در دو هفته درباره حذف پرسپولیس صحبت کرده بود.

به نظر می رسد این بحث ها با این خروجی به خاتمه رسیده که کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد مورد قبول قرار نداده است. این دو باشگاه علاوه بر بدهی های جاری، مبالغ عجیب و غریبی نیز به سازمان نظام مالیاتی بدهکارند که سهم هر کدام به بالای 200 میلیارد تومان می رسد.

شاید حذف از رقابت های آسیایی یک تلنگر جدی به مسئولان وزارت ورزش و مدیران دو باشگاه و البته هواداران افراطی شان برای ساماندهی نهایی شرایط این دو تیم باشد؛ دو تیمی که مخاطبان اصلی فوتبال ایران را تشکیل می دهند، اما همواره در چنبره مسائل مالی گرفتارند.

در صورت حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، گل گهر، فولاد و سپاهان نمایندگان ایران در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "جنجالی؛ حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجالی؛ حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید