نمکی: کاش ابزاری فراتر از التماس داشتم تا به دلیل تردد های بی رویه مضطرب نمی شدم

به گزارش ابزار ایرانی، وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ای کاش ابزاری فراتر از خواهش و التماس داشتم تا با این تردد های بی رویه برای روز های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمنده نمی شدم.

نمکی: کاش ابزاری فراتر از التماس داشتم تا به دلیل تردد های بی رویه مضطرب نمی شدم

به گزارش گروه اجتماعی ابزار ایرانی، سعید نمکی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پس از روز های سخت و نفس گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با کوشش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین گیر شدن تعدادی از آن ها و نزدیک شدن مجدد مرگ ومیر ها به سمت دو رقمی ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از خواهش و التماس داشتم تا با این تردد های بی رویه برای روز های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمنده نمی شدم. ای کاش می توانستم با تمسک به شیوه هایی سختگیرانه تر و تأدیب اندکی که رعایت نمی نمایند و با بی توجهی، حقوق شهروندی را زیر پا می گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم.

اگرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است، اما ای کاش عزیزترین فرزندان رنج کشیده مان به عنوان مدافع سلامت، قربانی ساده انگاری و بی توجهی گروهی نمی شدند و ای کاش همگان با رعایت شیوه نامه ها فرصت بازتوانی دیگرمان ببخشند تا اگر خدایی ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه سنگین بیماری تاب آورند. ای کاش هنگامی که برای تهیه مایحتاج روز مبادا التماس می کنم گروهی دردنامه هایم را تقاضای عادی در شرایط غیراضطراری نپندارند و ای کاش خداوند به حرمت شب های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین (ع) و عالم بشریت دور کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نمکی: کاش ابزاری فراتر از التماس داشتم تا به دلیل تردد های بی رویه مضطرب نمی شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمکی: کاش ابزاری فراتر از التماس داشتم تا به دلیل تردد های بی رویه مضطرب نمی شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید