فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی دهیم

به گزارش ابزار ایرانی، فیفا به فدراسیون فوتبال ایران اعلام نموده که علیرضا بیرانوند نباید برابر ولز بازی کند.

فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی دهیم

فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران هشدار داده که باید قوانین پروتکل ضربه به سر و صورت را رعایت کند.

خبرگزاری ایندیپندنت اعلام نموده است، فدراسیون جهانی فوتبال به ایران گفته که علیرضا بیرانوند نباید در بازی مقابل ولز بازی کند، چرا که در بازی با انگلیس از ناحیه سر و صورت دچار مصدومیت شده است.

علیرضا بیرانوند در بازی با انگلیس با مجید حسینی برخورد کرد و برای دقایقی احتیاج به مداوا داشت اما در ادامه به او اجازه بازی داده شد ولی در نهایت خود بیرانوند درخواست خروج از زمین را مطرح و از بازی بیرون رفت.

گویا فیفا از زمان مصدومیت هر روز با فدراسیون ایران در تماس بوده و به مسئولان فوتبال ایران گفته که باید پروتکل ضربه مغزی را رعایت نمایند و به بیرانوند اجازه بازی در ملاقات روز آدینه داده نشود.

فیفا به فدراسیون فوتبال اعلام نموده درست است که پزشک تیم ایران حرف آخر را می زند اما فیفا به شدت این موضوع را جدی می گیرد و با قاطعیت می گوید بیرانوند نباید برابر ولز بازی کند. هم چنین موسسه خیریه آسیب مغزی Headway نیز از بازی بیرانوند پس از مصدومیت انتقاد نموده و گفته که بیرانوند نباید پس از مصدومیت اجازه بازی در برابر انگلیس را پیدا می کرد.

این در حالی است که در حاشیه تمرین امروز علیرضا بیرانوند با گارد ویژه زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد و روز گذشته هم وزیر ورزش ایران در مصاحبه خود گفت این بازیکن در پی قرار گرفتن مقابل ولز است و می خواهد بازی کند.

تا به این لحظه هیچ خبر رسمی از سوی کادر رسانه ای تیم ملی مبنی بر خاتمه کار قطعی بیرانوند یا حضور او در ادامه مسابقات جام جهانی اعلام نشده و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار خط دروازه ایران و شماره یک تیم ملی مقابل ولز خواهد بود. آیا شاهد حضور دوباره بیرانوند با شماره یک خواهیم بود یا اینکه شانس بازی به یکی از بین امیر عابدزاده، سیدحسین حسینی و یا پیغام احتیاجمند می رسد.

ابزار ایرانی ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید