گوریل قزاقستان، رقیب نو سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

به گزارش ابزار ایرانی، بعد از لغو مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد، آن هم تنها چند هفته پیش از تاریخ مشخص شده برای مسابقه، به نظر می رسد هالک ایرانی حریف جدیدی پیدا نموده است.

گوریل قزاقستان، رقیب نو سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

غریبی قرار بود در مبارزه ای بزرگ در سالن O 2 لندن به مصاف فورد رود، اما این مسابقه به شکل بحث برانگیزی لغو شد. حالا به نظر می رسد راه غریبی و فورد دیگر از هم جدا شده و مبارز دیگری که به تایتان قزاق معروف است، غریبی را به مبارزه طلبیده است.

جومانوف آلمات باخیتوویچ، اینفلوئنسری از قزاقستان است که به میزان غریبی یا فورد هوادار ندارد، اما این مانع از آن نشده که خواهان مبارزه با هالک ایرانی نشود. او در فضای مجازی هالک ایرانی را به مبارزه طلبیده و هم غریبی و هم فورد را بزدل خوانده است.

مدیر برنامه های سجاد غریبی، مصطفی هاشم زهی، دیروز در اینستاگرام خود ویدئویی از رجزخوانی های تایتان قزاق منتشر و بیان کرد او به زودی به طور رسمی به عنوان حریف تازه سجاد غریبی معرفی خواهد شد.

گوریل قزاق در این ویدئو خطاب به غریبی می گوید: هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید - بیا باهم مبارزه کنیم!

باخیتوویچ که اهل شهر آلماتی ِ قزاقستان است، مدعی است دو بار در مسابقات بدنسازی به قهرمانی رسیده و نزدیک به 21 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او در صفحه خود تصاویری از اندام عضلانی خود و ویدئو هایی از حضورش در برنامه های تلویزیونی منتشر نموده است. او در اینستاگرامش قد خود را 174 سانتیمتر و وزنش را 115 کیلوگرم عنوان نموده است. تعداد دنبال کنندگان او در برابر یک میلیون دنبال کننده غریبی و 3/9 میلیون دنبال کننده فورد اندک به نظر می رسد.

به عقیده فورد مبارزه او و غریبی به علت نگرانی هایی که در پی مصاحبه غریبی در ایران در مورد شرایط روانی هالک ایرانی به وجود آمد، لغو شد. غریبی در میانه این مصاحبه آغاز به اشک به ریختن نموده بود. به علاوه این نگرانی وجود داشت که این مبارزه عادلانه نباشد چرا که فزونی فورد از همان اندک ویدئو های منتشر شده از تمرینات هر دو حریف روشن بود.

غریبی در نشست خبری ای که در رابطه با مسابقه اش با فورد برگزار گردید، در پاسخ به سؤال حریفش درباره جدی بودنش برای شرکت در مبارزه مذکور، مدعی شد که مشتاقانه برای این مبارزه تمرین نموده و در همین تمرینات 13 کیلو وزن کم نموده است. بعداً مصاحبه ای تصویری از غریبی منتشر شد که در آن ادعا کرد از سوی پدر و مادر خود طرد شده و سپس آغاز به گریه کرد.

همشهری آنلاین

منبع: فرارو

به "گوریل قزاقستان، رقیب نو سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوریل قزاقستان، رقیب نو سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید