واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به بازی عجیبش

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران: پرسپولیس پیروز شد در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با گل مهدی عبدی از سد فولاد عبور کند و در جدول رده بندی 35 امتیازی گردد. عبدی، اما در چند دقیقه پایانی جایش را به رضا اسدی، خرید جنجالی ابتدای فصل پرسپولیس داد، تا این هافبک با فشار بر روی خط دفاعی فولاد مانع از پیشتازی آن ها گردد.

واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به بازی عجیبش

به گزارش ابزار ایرانی، رضا اسدی در عین ناباوری، اما در همان چند دقیقه ای که در زمین حضور داشت اصلا نای دویدن نداشت و در انتهای بازی هم روی زمین دراز کشید تا تعیین گردد خستگی بر او غلبه نموده است. اسدی که از ابتدای فصل با کلی جنجال و هیاهو به پرسپولیس پیوست، چند هفته ای در ترکیب حضور داشت، ولی اصلا بازیکنی که در حدواندازه های پرسپولیس باشد، نشان نداد.

با این حال، بعد از بازی با فولاد و نمایش عجیب این هافبک جنجالی در زمین، رضا اسدی استوری ای منتشر کرد و علت آن نوع بازی اش را نه خستگی بلکه حال دلش توصیف کرد. به قرار او می خواسته این پیغام را منتقل کند که از لحاظ روحی شرایط مناسبی ندارد. اسدی بعلاوه گفته فقط 4 ماه دیگر مانده که منظورش رسیدن به سرانجام فصل و جدایی از پرسپولیس است.

منبع: فرارو

به "واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به بازی عجیبش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به بازی عجیبش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید