هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

به گزارش ابزار ایرانی، دسترسی به اینترنت حتی در یک پرواز برای بسیاری از افراد مهم است. هماهنگ ترین شرکت هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان، معرفی گشت.

هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان

داشتن امکانات تکنولوژی در حین پرواز در یک هواپیما، به طور فزاینده ای برای مسافرانی که نیاز به دستگاه های الکترونیکی خود برای کار و سرگرمی در حین سفر دارند، حائز اهمیت شده است. یک مطالعه نو از طریق تراولوکا (Traveloka)، سرویس رزرو هتل و بلیط هواپیما، در مورد پروازهای طولانی مدت 50 شرکت هواپیمایی دوستدار تکنولوژی انجام و نحوه اتصال به وای فای در پرواز، پهنای باند، اتصالات برقی و کیفیت اتصال مسافران به اینترنت از طریق پیام های متنی، تماس های تلفنی و برنامه های زنده تلویزیونی، در میان آن ها مقایسه شد.

نتایج نشان داد که هوایپمایی قطر در صدر لیست قرار گرفته است و به خاطر سوپر وای فای که اوایل امسال راه اندازی شده، مورد تقدیر قرار گرفته است.

نفر دوم لیست به خاطر سرگرمی های در حین پرواز از جمله 3500 شبکه فیلم، نمایش های تلویزیونی، موسیقی، بازی ها و برنامه زنده تلویزیونی، شرکت هواپیمایی امارات است.

پس از امارات، شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز به علت سرویس رایگان پیام متنی موبایل، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. در ادامه لیست 10 شرکت هواپیمایی برتر در زمینه هماهنگی با تکنولوژی، نام های بریتیش ایرویز، جت بلو ایرویز، کاتای پسیفیک، آلاسکا ایرلاینز، ترکیش ایرلاینز، اتحاد ایرلاینز و اوا ایر (Eva Air) به چشم می خورد.

سزار ایندرا، معاون ارشد بخش توسعه تجاری تراولوکا گفت:

منطقی نیست که بگوییم شرکت های هواپیمایی مشهور یا گران ترین جایگاه های هواپیما، بهترین سرگرمی های داخل پرواز و وای فای را ارائه می کنند. تحقیقات ما نشان داده اند که همیشه ایرلاین های معروف و گران در این لیست نیستند.

در حقیقت، برخی از شرکت های هواپیمایی مقرون به صرفه ای چون جت بلو ایرویز، خود را به بالای این لیست رسانده اند و به مشتریان شان قول اتصال قابل اعتماد به اینترنت را داده اند. در حین پرواز، ما نظاره گر رقابت ایرلاین ها برای کسب بهترین پیشرفت ها در زمینه تکنولوژی هستیم.

منبع: کجارو / lonelyplanet

به "هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هماهنگ ترین هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید