نوری: مهمترین معضل ملوان، شرایط بد چمن ورزشگاه انزلی است، جزو باشگاه های خوش حساب فوتبال ایران بودیم

به گزارش ابزار ایرانی، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، شرایط بد چمن ورزشگاه تختی انزلی را مهمترین معضل این باشگاه دانست.

نوری: مهمترین معضل ملوان، شرایط بد چمن ورزشگاه انزلی است، جزو باشگاه های خوش حساب فوتبال ایران بودیم

به گزارش ابزار ایرانی و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی، پژمان نوری درباره شرایط پنجره نقل وانتقالات باشگاه ملوان و ثبت قرارداد بازیکنان جدید گفت: پس از حکم کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال درباره بسته شدن پنجره نقل وانتقالات، پیگیر تسویه با شاکیان پفراینده های مختلف مالی باشگاه شدیم و با تعداد زیادی از آنها تسویه کردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: به جرأت می توان گفت در یک سال اخیر جزو باشگاه های خوش حساب فوتبال ایران بودیم و به بیشتر تعهدات خود عمل کردیم. برای باز شدن پنجره نقل وانتقالات باشگاه نگرانی وجود ندارد و به زودی این کار نهایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد شرایط بازسازی استادیوم تختی انزلی گفت: بازسازی سکوهای استادیوم جزو وظایف باشگاه ملوان نیست، اما ملوان به هوادارانش وابسته است و بنده نیز با جدیت پیگیر مسائل استادیوم هستم. در این خصوص با خانم بخشی (مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان) چندین بار گفت وگو کردم و او پیگیر بازسازی استادیوم است. بخشی در این خصوص جلساتی با وزیر ورزش داشته است تا هرچه زودتر تأمین اعتبار صورت بگیرد و فرایند بازسازی را تسریع کنند که بابت این موضوع از او تشکر می کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی ابزار ایرانی بخوانید. (کلیک کنید)

نوری با انتقاد از شرایط فوتبال استان گیلان شرح داد: متأسفانه فوتبال گیلان درگیر مسائلی است که از گذشته وجود داشته و مسئولان ورزش، به خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان اکنون وقت زیادی را صرف حل آنها می کند. امیدوارم این پیگیری ها و تلاش های او ثمر بدهد، اما این مسائل به شکلی نیست که بتوان یک نفره آن را حل کرد. ما این موضوع را درک می کنیم و معتقدیم نیازمند یک عزم همگانی در استان است.

وی با اشاره به صعود شهرداری آستارا و چوکای تالش به لیگ دسته اول گفت: اینکه دو تیم جدید از استان گیلان امسال به لیگ یک ورود کرده اند، جای خوشحالی بسکمک برای ورزش استان دارد و باید با کمک مسئولان رده بالا، شرایط بقیه تیم های استان را نیز به شرایط مطلوبی برسانیم تا در سال های آینده، استان گیلان حتماً در لیگ برتر کننده داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با گلایه از شرایط چمن استادیوم تختی انزلی بیان کرد: مهمترین معضل ما برای آغاز مسابقات در حال حاضر، شرایط بد چمن استادیوم است که متأسفانه در مدتی که لیگ تعطیل بود و شرایط باشگاه هم معین نبود، مسئولان ورزش و فوتبال شهرستان نیز چمن را به حال خود رها کردند و در حال حاضر شرایط بسیار نامناسبی دارد که این مشکل می تواند به تیم ما لطمه وارد کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی ابزار ایرانی بخوانید. (کلیک کنید)

نوری با انتقاد از مسئولان شهرستان انزلی گفت: در انزلی همیشه اینگونه بوده است که حتی افراد غیرمسئول بدون هیچ چشمداشتی به ملوان کمک های بسکمک می کردند، اما حالا حتی کسانی که مسئول هستند هم هیچ کاری برای چمن که هزینه چندانی هم ندارد، انجام نمی دهند، آنهم به بهانه اینکه زمین در اختیار ملوان است. از سوی دیگر می دیدیم در همین تعطیلی در زمین بی جان که حتی برای تمرین هم یک بار به آنجا نرفتیم، بازی های تشریفاتی برگزار می شد!

وی در پایان گفت: باشگاه ملوان به اندازه کافی در این مدت درگیر نقل وانتقالات و تسویه بدهی های خارجی و داخلی بوده است. بهتر بود عزیزان کمی بیشتر احساس مسئولیت می کردند و بخشی از کار را بر عهده می دریافتد، نه اینکه برای کم کاری خود به دنبال بهانه باشند. در حال حاضر به دنبال بهبود شرایط زمین هستیم و بابت این موضوع هزینه کردیم. تلاش می کنیم با رسیدگی به آن، زمین را تا حد ممکن به شرایط مناسب برای برگزاری مسابقه برسانیم که قطعاً برای تیمی که قصد نتیجه دریافت داشته باشد، زمین خوب یکی از مهمترین فاکتورهاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوری: مهمترین معضل ملوان، شرایط بد چمن ورزشگاه انزلی است، جزو باشگاه های خوش حساب فوتبال ایران بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: مهمترین معضل ملوان، شرایط بد چمن ورزشگاه انزلی است، جزو باشگاه های خوش حساب فوتبال ایران بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید