میرهاشم حسینی: با تعویق المپیک به لحاظ وزنی دچار مشکل می شوم، قطعا به اهدافمان می رسیم

به گزارش ابزار ایرانی، دارنده مدال های نقره دنیا و طلای بازی های آسیایی که یکی از شانس های اصلی مدال آوری برای تکواندوی ایران در رقابت های المپیک است، تاکید نمود: هر چند تعویق المپیک به لحاظ وزنی مشکلاتی را برایم ایجاد می نماید اما خللی در انگیزه ما ایجاد نخواهد کرد.

میرهاشم حسینی: با تعویق المپیک به لحاظ وزنی دچار مشکل می شوم، قطعا به اهدافمان می رسیم

میرهاشم حسینی در گفت وگو با ابزار ایرانی، درباره تعویق یک ساله المپیک 2020 و تاثیر آن بر تکواندوی ایران، اظهار کرد: ویروس کرونا نه تنها باعث تعلیق المپیک بلکه کل ورزش دنیا شده است و همچنین زندگی بسیاری از مردم دنیا را تحت تاثیر جدی قرار داده است. طبیعتا به لحاظ حرفه ای تعویق المپیک به ضرر ماست چرا که اگر نتوانیم مسابقه بدهیم و در رویدادهای بین المللی شرکت نکنیم از شرایط ایده آل دورتر می شویم و به ضرر ما ورزشکاران خواهد بود.

دارنده مدال های نقره دنیا و طلای بازی های آسیایی اضافه کرد: البته المپیک دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد و تعویق آن هیچ اثری بر انگیزه من برای کسب موفقیت در این رویداد عظیم نخواهد داشت. صد درصد اهدافی را پیش از این نیز دنبالش بودیم باز هم با جدیت پیگیری می کنیم و به آنها خواهیم رسید.

وی با اشاره به لطمه های تعویق یک ساله المپیک، گفت: تعویق المپیک قطعا از لحاظ وزنی به من ضربه می زند و اذیتم می نماید چرا که در سن رشد هستم و قطعا تا یک سال و نیم دیگر با افزایش طبیعی وزنم روبرو خواهم بود و از این حیث دچار مسائلی خواهم شد.

حسینی توضیح داد: البته به عنوان یک ورزشکار حرفه ای کوشش می کنم تا مشکل جدی از این بابت نداشته باشم و قطعا وزنم را به هر شکل ممکن باید کنترل کنم. هدفم کسب خوشرنگ ترین مدال المپیک است و در این راه کم نمی گذارم تا ان شاءالله دل مردم عزیز ایران را که سختی های زیادی را طی این روزها متحمل شده اند شاد کنم.

وی درباره تعویق رقابت های قهرمانی آسیا نیز گفت: هنوز هم تعیین نیست این رقابت ها چه زمانی برگزار می گردد و به احتمال زیاد باز هم تعویق خواهد شد. ظاهرا قرار است کلیه مسابقات تکواندو در اروپا را برای شش ماه تعلیق نمایند و با شرایط به وجود آمده به احتمال زیاد مسابقات قهرمانی آسیا نیز باز هم عقب می افتد.

نایب قهرمان مسابقات دنیای 2017 در سرانجام درباره چگونگی پیگیری تمرینات خود خارج از اردوی تیم ملی، گفت: فعلا در خانه تمرین می کنم و سعیم این است از شرایط طبیعی دور نشوم. قطعا تمرین در خانه اذیت نماینده است چرا که امکانات تمرین در خانه مثل اردو نیست و برای تمرین حرفه ای مسائل زیادی وجود دارد اما برای ریشه کن شدن این ویروس همه باید دست به دست هم بدهیم و از خانه خارج نشویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "میرهاشم حسینی: با تعویق المپیک به لحاظ وزنی دچار مشکل می شوم، قطعا به اهدافمان می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرهاشم حسینی: با تعویق المپیک به لحاظ وزنی دچار مشکل می شوم، قطعا به اهدافمان می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید