مذاکرات بارسلونا و مسی بر سر تمدید قرارداد؛ احتمال کاهش دستمزد فوق ستاره آرژانتینی

به گزارش ابزار ایرانی، خبرگزاری خبرنگاران- فوق ستاره آرژانتینی کاتالان ها برای تمدید قرارداد با این باشگاه باید به طور موقت دستمزد خود را کاهش دهد.

مذاکرات بارسلونا و مسی بر سر تمدید قرارداد؛ احتمال کاهش دستمزد فوق ستاره آرژانتینی

به گزارش ابزار ایرانی، لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی و 33 ساله باشگاه بارسلونا تا سرانجام فصل جاری با این تیم قرارداد دارد. به نقل از رادیو کاتالونیا، خوان لاپورتا، رئیس جدید باشگاه بارسلونا پیشنهاد تمدید قرارداد خود را به لیونل مسی ارائه نموده است. در صورتی که مسی این پیشنهاد را بپذیرد، دستمزدش کاهش خواهد یافت اما در صورتی که شرایط اقتصادی باشگاه بارسلونا بهبود پیدا کند، دستمزد او مجددا افزایش پیدا خواهد نمود. این فوق ستاره آرژانتینی هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده است.

رئیس جدید بارسلونا در بدو ورود به شهر سویل خبر از پیشرفت در مذاکرات تمدید با لیونل مسی داد. فوق ستاره آرژانتینی با توجه به شرایط نجومی قراردادش که افشای مفاد آن جنجالی عظیم را در دنیای فوتبال ایجاد کرد، هنوز با بارسا برای تمدید به توافق نرسیده است. او با وجود اینکه تابستان قصد خروج از بارسا را داشت، به تدریج در آغاز فصل نقش کلیدی اش در بلوگرانا را پس گرفت.

مسی در حال حاضر فرایندی صعودی را در بارسلونا سپری می نماید و به نظر می آید حالا از حضور در کاتالونیا شادمان است. کمتر از 80 روز دیگر به سرانجام قرارداد مسی باقی مانده و همچنان حدس ها در خصوص آینده او ادامه دارد. خوان لاپورتا رئیس جدید بارسلونا مسئول متقاعد کردن مسی برای تمدید است و امروز ادعا شد که اولین پیشنهاد رسمی خود را نیز به مسی ارائه داده است.

کاروان بارسلونا ساعاتی پیش وارد شهر سویل شد چرا که فردا فینال کوپا دل ری را باید در استادیوم لاکارتوخا برابر بیلبائو برگزار نمایند. لاپورتا نیز بازیکنان و کادر فنی را همراهی می کرد. او در بدو ورود و در فرودگاه مورد محاصره ابزار ایرانی نهاده شد و در پاسخ به سوالی در خصوص آینده مسی گفت: مذاکرات تمدید با مسی به خوبی و در جهت درستی پیش می رود.

مدیر ورزشی سابق باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد، مسی از همین حالا تصمیمش در خصوص آینده را گرفته است. به نقل از آ اس، آندونی زوبی زارتا، دروازه بان سابق اتلتیک بیلبائو و بارسلونا که تا سال 2015 نیز در سمت مدیر ورزشی باشگاه آبی و اناری پوش فعالیت می کرد، در گفتگویی در خصوص فینال کوپا دل ری که فردا برگزار می گردد، صحبت کرد اما بخش اعظمی از صحبت های او روی آینده لیونل مسی تمرکز داشت.

با توجه به این که زوبی زارتا تجربه کار کردن با مسی را دارد، شنیدن نظر او می تواند جالب توجه باشد. زوبی زارتا می گوید که مسی تصمیمش در خصوص آینده را از همین حالا گرفته است. او در این باره گفت:

مسی این حق را دارد تا در خصوص آینده اش فکر کند و تصمیم بگیرد. مدیرعامل باشگاه گفته است که هر کاری در توانش باشد انجام خواهد داد تا او را در باشگاه نگه دارد. اگر مسی تصمیم بگیرد بماند که عالی است. اگر هم نماند باید به کارمان ادامه دهیم. اگر تصمیم بگیرد برود، با وجودی که می دانم بعضی از همین حالا به دنبال این هستند که پیراهن او را بازنشست نمایند، یک نفر از تیم جوانان بارسا باید پیراهن او را بپوشد. زندگی ادامه دارد.

زوبی زارتا در ادامه گفت:

در فرایند تصمیم گیری، اتفاقاتی که برایتان می افتد نیز تاثیر دارند. بعضی عوامل روی تصمیم فرد تاثیر می گذارند اما به نظر مسی همین حالا هم تصمیمش را گرفته است. ملاقات فینال جام حذفی یکی از عوامل معین نماینده است که به پافشاری او بر تصمیمش یاری خواهد نمود اما به نظرم انقدر پر اهمیت نیست. او دیگر یک بازیکن حرفه ای محسوب می گردد و همه ما روزهایی داشته ایم که دیگر از فوتبال خسته شده ایم. مسی فوتبالیست است و یک کالای تجاری نیست. به قدری باتجربه شده است که بداند تیم گاهی می برد و گاهی می بازد. مساله این است که او حس خوبی در بارسا دارد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مذاکرات بارسلونا و مسی بر سر تمدید قرارداد؛ احتمال کاهش دستمزد فوق ستاره آرژانتینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات بارسلونا و مسی بر سر تمدید قرارداد؛ احتمال کاهش دستمزد فوق ستاره آرژانتینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید