محرم هدیه سرخابی ها را در تهران تحویل گرفت

به گزارش ابزار ایرانی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان از لغزش پرسپولیس و استقلال استفاده کرد و با شکست سایپا در تهران فاصله اش را با تیم های دوم و سوم جدول افزایش داد.

محرم هدیه سرخابی ها را در تهران تحویل گرفت

به گزارش ابزار ایرانی، تیم های سایپای تهران و سپاهان اصفهان از ساعت 16:30 دقیقه امروز (دوشنبه) برگزار کننده آخرین بازی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان تیم میهمان پیروز شد با یک گل در ورزشگاه شهید دستگردی به فزونی دست پیدا کند.

زننده تک گل این بازی عزت الله پورقاز بود. مدافع باتجربه سپاهان در دقیقه سوم دیدار پیروز شد کرنرِ ارسالی از سوی احسان حاج صفی را با ضربه سر وارد دروازه خودروسازان کند.

در ادامه هر دو تیم، به ویژه سپاهان موقعیت های زیادی را روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما حاصلی نداشت.

مشکی پوشان یک بار تیر دروازه محمدحسین اکبرمنادی را هم به لرزه درآوردند اما گل دوم زده نشد. نیازمند و اکبرمنادی چند سیو درخشان در جریان بازی و خصوصا در لحظات پایانی از خود نشان دادند تا بازی همان یک گل را داشته باشد. دروازه بان ملی پوش سپاهان در اواخر مسابقه یک سیو دیدنی روی شوت حسین زاده از خود نشان داد.

شاگردان محرم نویدکیا با این برد ارزشمند، 40 امتیازی شده و به تنهایی با 2 و 6 امتیاز فاصله به ترتیب نسبت به پرسپولیس و استقلال در صدر جدول قرار گرفتند تا نهایت استفاده را از لغزش دو تیم پایتخت نشین برده باشند.

سایپا هم هشتمین بازی بدون برد خود در لیگ و جام حذفی را تجربه کرد تا همچنان با 18 امتیاز در رده سیزدهم باشد.

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت الله پورقاز، دانیال اسماعیلی فر، امید نورافکن، جلال علی محمدی(محمد کریمی)، سروش رفیعی(مهدی ترکمان)، احسان حاج صفی، محمدرضا حسینی، محمد محبی(یاسین سلمانی)، سجاد شهباززاده(کی روش استنلی)

ترکیب سایپا:

محمدحسین اکبرمنادی، سعید محمدفرد(فرزاد جعفری)، رضا علیاری، حسین کامیاب(امیرحسین حسین زاده)، مهیار جباری، حسین مالکی، سیدابوالفضل جلالی، محسن مسلمان، مهرداد عبدی، محمدصادق بارانی(سینا مریدی)، روح الله سیف اللهی(مهرداد حیدری)

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین

به "محرم هدیه سرخابی ها را در تهران تحویل گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرم هدیه سرخابی ها را در تهران تحویل گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید