فراخوان سومین جشنواره ملی مریم میرزاخانی اعلام شد

به گزارش ابزار ایرانی به نقل از وزارت علوم، غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری، فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) را اظهار داشت.

فراخوان سومین جشنواره ملی مریم میرزاخانی اعلام شد

غفاری در این نامه با اشاره به ضرورت معرفی و تجلیل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاهی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این جشنواره بتواند نقش مؤثری در ارتقای انگیزه های این قشر از جامعه ایفا نماید.

بر اساس فراخوان اعلام شده در این دوره از جشنواره رقابت در دو بخش علمی و اجتماعی و در 3 رده سنی زیر 40 سال، 40 تا 65 سال و بالای 65 سال صورت می پذیرد.

در این فراخوان آمده است: بخش علمی متقاضیان در 6 گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، علوم پزشکی، هنر و معماری با یکدیگر رقابت می پردازند.

همچنین در بخش اجتماعی جشنواره سوم بانوان دانش آموخته دانشگاهی که اکنون در محیط های غیر از دانشگاه مشغول خدمت رسانی هستند امکان رقابت خواهند داشت.

در بخش دیگری از این فراخوان در مورد زمان بندی این جشنواره آمده است: مهلت شرکت در جشنواره 21 آبان ماه 1399 و زمان اختتامیه آن 29 آذر ماه سال 1399 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی عنوان شده است.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی wsfestival.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراخوان سومین جشنواره ملی مریم میرزاخانی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان سومین جشنواره ملی مریم میرزاخانی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید