شکست نزدیک تیم ملی ایران برابر آلمان ، خودزنی در حساس ترین شرایط

به گزارش ابزار ایرانی، تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی هفته سوم رقابت های لیگ ملت ها در شرایطی مقابل آلمان تن به شکست داد که ملی پوشان کشورمان در حساس ترین شرایط در زدن سرویس مرتکب اشتباهاتی شدند.

شکست نزدیک تیم ملی ایران برابر آلمان ، خودزنی در حساس ترین شرایط

به گزارش ابزار ایرانی، مرحله مقدماتی سومین دوره رقابت های لیگ ملت های والیبال به میزبانی ایتالیا در حال برگزاری است.

تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی هفته سوم امروز آدینه از ساعت 12:30 مقابل تیم ملی آلمان صف آرایی کرد.

با تصمیم ولادیمیر آلکنو، سعید معروف، محمد موسوی، مسعود غلامی، آرمان صالحی، میثم صالحی، میلاد عبادی پور و صابر کاظمی بازیکنان شروع کننده برای ایران بودند.

ست نخست؛ 25 بر 23 به سود ایران

آلمانی ها در شروع ست نخست 4 اختلاف امتیاز پیش افتادند تا با نتیجه 6 بر 2 تیم برتر زمین باشند، در این زمان الکنو درخواست تایم استراحت داد تا وقفه ای در امتیاز گیری آلمانی ها به وجود آورد، همین وقت یاری بسیاری به تیم ملی کرد و در ادامه ملی پوشان با جبران اختلاف امتیاز بازی را در امتیاز 7 برابر کردند و سپس اسپک میثم صالحی ایران را در نخستین تایم استراحت فنی با نتیجه 8 بر 7 پیش انداخت. سرویس های خوب ایران در ادامه اختلاف امتیاز را به سود ملی پوشان کشورمان همراه داشت و دومین تایم استراحت فنی نیز با نتیجه 16 بر 14 به سود شاگردان الکنو همراه شد. در نهایت ست نخست با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران به انتها رسید.

ست دوم؛ 25 بر 20 به سود آلمان

بازی در ست دوم برای دو تیم پایاپای و برابر شروع شد و آلمانی ها پیروز شدند نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 6 پشت سر بگذارند. در ادامه اشتباهات ملی پوشان ایران و دفاع خوب آلمان اختلاف 5 امتیاز را به سود شاگردان جیانی به وجود آورد و دومین تایم استراحت فنی با نتیجه 16 بر 11 به سود آلمان همراه شد. دفاع ناقص ملی پوشان و سرویس های بد ایران باعث شد تا دومین ست با نتیجه 25 بر 20 به سود آلمان همراه شد.

ست سوم؛ 25 بر 19 به سود آلمان

اشتباهات مکرر ملی پوشان ایران و فرایند خوب آلمانی ها در ست دوم باعث شد تا نخستین تایم استراحت فنی با 5 اختلاف امتیاز و با نتیجه 8 بر 3 به سود آلمانی ها همراه گردد. فزونی آلمانی ها در دفاع و حمله اختلاف امتیاز را افزایش داد تا دومین تایم استراحت فنی نیز با نتیجه 16 بر 8 به سود حریف همراه گردد. در نهایت ست سوم با نتیجه 25 بر 19 به سود آلمان همراه شد.

ست چهارم؛ 25 بر 19 به سود ایران

شروع ست چهارم با تشویق بازیکنان ذخیره ایران و روحیه دادن به تیم ملی شروع و همین به اعتراض آندره جیانی همراه شد الکنو در پاسخ او را به سکوت دعوت کرد. روحیه خوب بازیکنان ایران با عثرات نخستین ساعت فنی با نتیجه 8 بر 5 به سود تیم ملی همراه گردد. نکته جالب در ست چهارم تشویق بازیکنان آلمان بود که آنها نیز در واکنش به روحیه خوب بازیکنان ذخیره تیم ملی ایران به وجود آمد. پوشان ایران اختلاف امتیاز خود را حفظ کردند تا دومین تایم استراحت فنی نیز با نتیجه 16 بر 14 به سود شاگردان الکنو به انتها رسد. دفاع خوب ایران در ست چهارم باعث شد تا ایران این ست رابا نتیجه 25 بر 19 با پیروزی پشت سر بگذارد تا تکلیف برنده بازی به ست پنجم کشیده گردد.

ست پنجم؛ 15 بر 13 به سود آلمان

سرنوشت بازی به ست پنجم کشیده شد و آلمان در ابتدا تیم برتر زمین شد و با نتیجه 6 بر 3از ایران پیش افتادند اما در ادامه اسپک خوب عبادی پور و سرویس خوب امیرحسین اسفندیار باعث شد تا اختلاف امتیاز به عدد 1 برسد و آندره جیانی درخواست تایم استراحت دهد. در نهایت ست پنجم با نتیجه 15 بر 13 به سود آلمان به انتها رسید.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "شکست نزدیک تیم ملی ایران برابر آلمان ، خودزنی در حساس ترین شرایط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست نزدیک تیم ملی ایران برابر آلمان ، خودزنی در حساس ترین شرایط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید