شایعات خانمان برانداز در خصوص زندگی شخصی جورجینا رودریگس

به گزارش ابزار ایرانی، چند ماه پیش بود که اولین شایعات و زمزمه های اختلاف بین کریستیانو رونالدو و همسرش، جورجینا رودریگز، در شبکه های اجتماعی به گوش رسید و شب گذشته در برنامه Noite das Estrelas به اوج خود رسید.

شایعات خانمان برانداز در خصوص زندگی شخصی جورجینا رودریگس

در این برنامه که از تلویزیون پرتغال پخش شد، فلیپا کاسترو (دوست رونالدو)، کینتینو آیرس (روانشناس)، یک روزنامه نگار و یکی از دوستان مادر رونالدو حاضر بودند و در خصوص شایعات اختلاف بین فوق ستاره و همسرش صحبت کردند.

کینتینو در این مورد گفت که رونالدو هفته هاست که از جورجینا دلخور است و این دو در برترین روز های رابطه خود نیستند. او علت اصلی این اختلاف را بی ملاحظگی های جورجینا مطرح نمود: رونالدو این روز ها مسرور نیست و هر چه بیشتر از مادرش دور شود، توازن و تعادل زندگی او بیشتر به هم می ریزد. همه هم می دانیم که چرا رونالدو از مادر و خانواده اش دور شده است.

دانیل ناشیمینتو، یکی دیگر از حاضران در برنامه، در خصوص جورجینا نظرات جالبی داشت: جورجینا همیشه در مراکز خرید بزرگ ریاض است و پول های زیادی خرج می نماید. رونالدو از این شرایط راضی نیست. در فصل دوم مستند جورجینا (از نتفلیکس پخش شده) نیز او همیشه در حال خرید کردن بود. فقط خرید و خرید و خرید. بدتر از همه اینکه او خودش را همسطح با رونالدو می داند و این آزاردهنده است.

لئو کائیرو، دیگر میهمان برنامه، نیز گفت: کریستیانو از جورجینا خسته شده و ممکن است به زودی از او جدا شود. این دو مدت هاست که رابطه شان تیره شده و زندگی مشترک شادی ندارند.

فقط فلیپا کاسترو بود که از کریستیانو و جورجینا دفاع کرد و شایعات را بی اساس دانست: به نقل از یک منبع معتبر می توانم 100 درصد تایید کنم که رابطه کریستیانو و جورجینا مثل همیشه است و این شایعات فقط به قصد آزار دادن جورجینا و به خاطر حسادت ها به او منتشر می شوند. خیلی ها تاب تحمل جورجینا را ندارند و به همین علت پیوسته در پی آزار روحی و روانی او هستند.

دلخوری رونالدو از جورجینا به خاطر اختلاف با مادرش

یکی از دلایل ناراحتی رونالدو از جورجینا به رابطه سرد او با مادرش برمی شود. سردی رابطه جورجینا رودریگز و مادر کریستیانو رونالدو، بر کسی پوشیده نیست و تقریبا همه می دانند که اختلافاتی بین این دو وجود دارد. حتی شنیده هایی مبنی بر عدم رضایت ماریا دلورس دوس سانتوس آویرو (مادر کریستیانو رونالدو) از رابطه فرزندش با جورجینا وجود دارد. اما چرا رابطه جورجینا رودریگس و مادر کریستیانو به هم خورد؟ ماریا دلورس از روز های ابتدایی آشنایی پسرش با جورجینا، به او اخطار داد که این دختر آرژانتینی تنها چشم به ثروت او دارد که البته کریستیانو به توصیه مادرش توجهی نداشت و حالا دو فرزند مشترک با جورجینا دارد. با این ذهنیت منفی نسبت به جورجینا، رابطه این دو زمانی وارد تنش شد که شریک زندگی کریستیانو رونالدو تغییر دکوراسیونی در خانه این ستاره پرتغالی ایجاد کرد؛ عمارتی که حالا برای اجاره فهرست شده است.

پس از شروع زندگی مشترک آن ها، رونالدو به جورجینا اجازه داد تا دکوراسیون خانه را به سلیقه خودش تغییر دهد و این هیزمی بر آتش رابطه او با مادر کریستیانو بود، چرا که مدل آرژانتینی در جریان ایجاد تغییرات، تابلویی از جنس موزاییک را از سالن نشیمن خارج و به گاراژ منتقل کرد. این تابلوی سفارشی از جنس طلا، طوری به نظر می رسید که انگار پرتره کریستیانو رونالدو و مادرش است و محل قرارگیری آن در خانه رونالدو، طوری بود که بلافاصله پس از ورود، مورد رؤیت قرار می گرفت. یافتن این تابلو در گاراژ مانند چیزی دور انداخته شده، شوک بزرگی برای ماریا دلورس که بسیار به آن علاقه داشت، محسوب می شد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "شایعات خانمان برانداز در خصوص زندگی شخصی جورجینا رودریگس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات خانمان برانداز در خصوص زندگی شخصی جورجینا رودریگس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید