تهدیدهای زن خشن برای ازدواج با مرد متأهل

به گزارش ابزار ایرانی، زن میانسال وقتی با پاسخ منفی مرد مورد علاقه اش برای ازدواج روبه رو شد با ربودن فرزند وی و اسیدپاشی روی خودروهایش او را تهدید کرد.

تهدیدهای زن خشن برای ازدواج با مرد متأهل

به گزارش ایران، صبح روز گذشته مرد جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از زنی شکایت کرد که با تهدید از او تقاضای ازدواج دارد.

مرد جوان زمانی که در مقابل بازپرس محمد امین تقویان نهاده شد، گفت: من کارشناس هستم و گاهی در برنامه های تلویزیونی شرکت می کنم. بواسطه شغلم افراد زیادی مرا می شناسند. مدتی قبل سوار بر خودروی پرایدم در حال عبور از خیابان بودم که خانم میانسالی را کنار خیابان دیدم. وی به تصور اینکه من مسافربر هستم مقابل خودروام دست بلند کرد. من هم با توجه به اینکه هوا گرم بود و در آن ساعت از روز تاکسی کم پیدا می شد او را سوار کردم.

او ادامه داد: چند دقیقه ای که گذشت، زن میانسال نگاهی به من کرد و گفت شما همان کارشناس تلویزیونی هستید؟ وقتی تأیید کردم با خوشحالی خودش را معرفی کرد و گفت من در یک انجمن و گروه نیکوکاری فعالیت می کنم. بعد از من خواست که عضو خیریه آن ها شوم و یاری کنم. من هم موافقت کردم و شماره تماس بین مان رد و بدل شد.

وی گفت: فردای آن روز همان خانم با من تماس گرفت و خواست تا برای دیدار او به یک رستوران بروم. مدتی که از این ماجرا گذشت وی به من ابراز علاقه کرد و بعد هم گفت با من ازدواج کن، اما از آنجا که من متأهل بودم و زن و بچه داشتم به او گفتم که من به همسر و زندگی مشترکم متعهد هستم و پیشنهادش را رد کردم.

کودک ربایی

شاکی ادامه داد: بعد از آن روز ناگهان تهدید های زن میانسال آغاز شد، او به من گفت یک نفر را اجیر نموده بود تا روزی که به رستوران رفته بودیم از من و خودش پنهانی عکس بگیرد و حتی صدایم را نیز ضبط نموده بود، بعد مرا تهدید کرد که اگر با او ازدواج نکنم صدا و عکس هایم را برای همسرم می فرستد. ابتدا به تهدید های او توجه نکردم، اما زن میانسال در ادامه برای رسیدن به اهدافش این بار فردی را اجیر کرد تا پسر 12 ساله ام را از مقابل مدرسه برباید. او عکسی از بچه ام گرفت و برایم در فضای مجازی ارسال کرد و شرط آزادی بچه ام را ازدواج با خودش اظهار داشت، البته قبل از شکایت به پلیس با کوشش فراوان و صحبت و خواهش های من بعد از چند ساعت بچه ام را رها کرد، اما تهدیدهایش تمامی نداشت.

مرد جوان ادامه داد: مدتی بعد متوجه شدم روی خودروهایم اسید ریخته است. کار ها و تهدید های این زن باعث شده که آبرویم پیش دوست و آشنا و خانواده ام برود و همسرم هم از این ماجرا باخبر گردد، اما برای او کافی نیست و همچنان به کارهایش ادامه می دهد.

وی در رابطه با اینکه چرا بعد از مدت ها اعلام شکایت نموده به بازپرس جنایی گفت: شکایت نکردم، چون می ترسیدم بلایی سر خودم و خانواده ام بیاورد. از طرفی، چون من آدم معروفی هستم اگر تصاویرم با این زن در فضای مجازی منتشر می شد، آبرویم می رفت. من به قدری از او و افراد اجیر شده به وسیله او می ترسیدم که حتی ربوده شدن فرزندم و آسیب هایی را که به من زده بود نیز گزارش نکردم تا بلایی سرم نیاورد. تا اینکه چند روز قبل برادرم از من پرسید چرا شکایت نمی کنم و وقتی دلیل را فهمید مرا تشویق کرد که راز تهدید های او را برملا کنم.

با شکایت مرد جوان بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور احضار زن میانسال و ادامه تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

منبع: فرارو

به "تهدیدهای زن خشن برای ازدواج با مرد متأهل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدیدهای زن خشن برای ازدواج با مرد متأهل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید