بیک لیک لی: با برگزار نشدن فینال لیگ برتر بسکتبال موافقیم، منتظر نظر باشگاه هستیم

به گزارش ابزار ایرانی، سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان گفت: با توجه به بالا رفتن آمار شیوع ویروس کرونا، مخالف برگزاری فینال لیگ برتر هستیم و نظرمان را هم به باشگاه اعلام کرده ایم.

بیک لیک لی: با برگزار نشدن فینال لیگ برتر بسکتبال موافقیم، منتظر نظر باشگاه هستیم

نیکا بیک لیک لی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ابزار ایرانی، درباره صحبت هایی که با فریناز طائرپور سرمربی تیم گروه بهمن مبنی بر مخالفت در برگزاری فینال لیگ برتر انجام داده، گفت: با او صحبت کرده و نظر مخالفم را برای برگزاری فینال اعلام کرده ام. او نگران سلامت و آسیب دیدگی شاگردانش است و ما هم همینطور اما منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

وی اضافه کرد: قرارداد بازیکنان ما تا آخر اردیبهشت ماه بوده و با مسائل قرارداد و اداری روبرو خواهند شد. اگر بخواهیم قراردادشان را تمدید کنیم، باشگاه باید بررسی کند که آیا انجام این کار صلاح است؟ این در حالی است که قرارداد بازیکنان گروه بهمن تا مهر ماه است.

سرمربی تیم بانوان شهر گرگان درخصوص ارسال نامه کتبی به فدراسیون بسکتبال برای مخالفت با برگزاری بازی فینال گفت: باشگاه هنوز تصمیمش را اعلام و هنوز نامه ای به فدراسیون ارسال نکرده و قرار است بررسی کند.

بیک لیک لی مطرح نمود: نظر من و کادر فنی تیم این است که برگزاری این بازی در این شرایط به صلاح نیست. با توجه به بالا رفتن آمار کرونا که برای ما قابل پیش بینی نبود و خاتمه قرارداد بازیکنان، ما نظرمان را به باشگاه اعلام کرده و منتظر هستیم تا باشگاه نظر نهایی خود را اعلام کند. آنها فقط گفته اند بررسی می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیک لیک لی: با برگزار نشدن فینال لیگ برتر بسکتبال موافقیم، منتظر نظر باشگاه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک لیک لی: با برگزار نشدن فینال لیگ برتر بسکتبال موافقیم، منتظر نظر باشگاه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید