علی انصاریان به خاک سپرده شد

به گزارش ابزار ایرانی، پیکر پیشکسوت فوتبال ایران در بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.

علی انصاریان به خاک سپرده شد

به گزارش ابزار ایرانی به نقل از ابزار ایرانی، علی انصاریان پیشکسوت فوتبال کشورمان روز گذشته به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پس از اقامه نماز میت پیکر این پیشکوست فوتبال ایران در کنار مزار پدرش به خاک سپرده شد. در هنگام خاکسپاری، علیرضا منصوریان مقداری تربت کربلا را در قبر و روی کفن وی قرار داد.

علی پروین، محمد پنجعلی، حمید درخشان، علی دایی، سعید شیرینی، جعفر سمیعی، علی کریمی، وریا غفوری، علی فتح الله زاده، حمیدرضا گرشاسبی، احمد خمینی، بهنام ابوالقاسم پور و... از جمله نفراتی بودند که در مراسم خاکسپاری مرحوم انصاریان حضور یافتند.

همچنین افراد سرشناس در مراسم خاکسپاری علی انصاریان صحبت هایی را انجام دادند که در ادامه می خوانید.

حمید رضا گرشاسبی مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: مردم دلی به بهشت زهرا آمدند تا شاید به علی بگویند واقعا گل کاشتی و دل ها را در عرصه هنر و ورزش شاد کردی. در بخش هنر لبخند را به مردم هدیه داد و درس عظیمی به ما داد آن هم مادر بود، هر یک کلمه ای که بیان می کرد نام مادر هم بر سر زبانش بود.

علیرضا منصوریان (پیشکسوت باشگاه استقلال) گفت: چقدر خوب است که انسان به شکلی زندگی کند که مردم فراموشش نکنند و همواره در قلب مردم بماند. امیدوارم خداوند بیماری کرونا را از بین مردم دور کند و دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

علی پروین (پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس) بیان نمود: درگذشت انصاریان عزیز را به خانواده اش به خصوص مادرش تسلیت می گویم خداوند به آن ها صبر بدهد. ما ظرف یک هفته مهرداد میناوند و علی انصاریان را از دست دادیم، امیدواریم این کرونا هرچه زودتر از سر راه مان برداشته گردد. انشاالله امروز میهمان حضرت زهرا سلام الله علی ها و حضرت علی علیه السلام باشد. علی به خاطر مادرش ازدواج نکرد و عاشق مادرش بود.

علی فتح الله زاده (مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال) گفت: انصاریان انسان وارسته و با شخصیتی بود و دیدید که همه مردم با وجود کرونا بر سر مزار مرحوم آمدند. از دیشب دلم پر پر می زد تا به مراسم انصاریان بیایم.

سید جواد هاشمی (بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان) گفت: رسیدن به محبوبیت راستا سختی دارد و علی خیلی خوب این راستا را طی کرد. هر کسی با علی همنشین بود دل مهربان آن و وفای او به رفقاشو می شناخت. اصلا انتظار نداشتم علی مقابل بیماری کم بیارد؛ و از بین ما برود. انصاریان واقعا حیف شد و خدا به مادرش صبر بدهد.

مجید صدری (رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس) گفت: علی انصاریان از دوستان نزدیک من بود و جای او واقعا خالی است، علی به معنای واقعی حیف شد. علی برای پدر و مادرش سنگ تمام گذاشته بود و من به شخصه به حال و زحمتی که برای مادرش می کشید قبطه می خورم. از خدا می خواهم که به مادرش صبر بدهد و امیدوارم که با حضرت فاطمه (س) مهشور گردد.

محمد علیزاده خواننده پاپ کشورمان بیان نمود: من هنوز هم نبود علی را باور نمی کنم. علی مرد پر امیدی بود و زمانی که ما نا امید می شدیم او به ما امید می داد. علی آدم با معرفت و مردم داری بود و فقط خدا به مادر علی صبر بدهد. این روز ها همه دوستان نگران مادر علی هستیم و متاسفانه غم عظیم و تلخی است و واقعا باید تنها خدا یاری کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "علی انصاریان به خاک سپرده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی انصاریان به خاک سپرده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید