استاندار تهران: ارتش در مقابله با کرونا قوت قلبی برای مردم شد

به گزارش ابزار ایرانی، محسنی بندپی گفت: اقدامات و خدمات ارتش در یاری به ستاد ملی مبارزه با کرونا موجب قوت قلبی برای مردم شد.

استاندار تهران: ارتش در مقابله با کرونا قوت قلبی برای مردم شد

به گزارش گروه سیاسی ابزار ایرانی، به نقل از روابط عمومی ارتش، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران امروز (سه شنبه 3 اردیبهشت 99) با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ملاقات و ضمن تبریک روز ارتش و عظیمداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، از خدمات و اقدامات نیرو های ارتش در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد.

استاندار تهران در این ملاقات گفت: اقدامات و خدمات مجموعه عظیم ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف بویژه کمک به ستاد ملی مبارزه با کرونا و همراهی با ملت شریف ایران مخصوصاً راه اندازی و ایجاد مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاهی 2 هزار تختخوابی در آن شرایط و با سرعت و ویژگی های خاص، موجب قوت قلبی برای مردم شد و اطمینان و اعتمادی را در جامعه ایجاد کرد.

امیر سرلشکر موسوی نیز ضمن تشکر از استاندار تهران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه در کنار مردم و همراه مردم بوده است. هرجایی هم که لازم بوده چه در صحنه جنگ سخت و چه در صحنه های مردم کمک، برای دفاع از مردم و کمک به مردم، مؤمنانه در خدمت ملت شریف ایران بوده و خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استاندار تهران: ارتش در مقابله با کرونا قوت قلبی برای مردم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: ارتش در مقابله با کرونا قوت قلبی برای مردم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید