ابتلای 7382 نفر به کرونا در کره جنوبی

به گزارش ابزار ایرانی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در کره جنوبی با تایید ابتلای 7382 نفر به بیماری کووید-19 اعلام نمود: تا به امروز 51 نفر در این کشور بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

ابتلای 7382 نفر به کرونا در کره جنوبی

به گزارش ایسنا، کره جنوبی پس از چین با گسترده ترین شیوع کروناویروس روبرو بوده که تا به امروز 7382 نفر در این کشور به این ویروس آلوده شده اند. همچنین تعداد فوتی های ناشی از بیماری کووید-19 به 51 تن رسیده است.

بنابر اعلام اسپوتنیک نیوز و به نقل از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای کره جنوبی 166 نفر از افرادی که به این ویروس آلوده شده اند در قرنطینه تحت کنترل هستند.

همچنین به دلیل شیوع گسترده این بیماری مقامات کره جنوبی بالاترین سطح هشدار را در این کشور اعلام کردند و مدارس تا بیست و سوم ماه جاری میلادی تعطیل هستند.

مقامات کره جنوبی نیز اظهار داشتند که تعداد موارد ابتلا به این بیماری رو به کاهش است اما فاکتورهای دیگری وجود دارد که ممکن است این فرایند را تغییر دهد.

بنابر اعلام مقامات کره جنوبی در آمار روزانه موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-19 فرایند کاهشی مشاهده شده اما در حال حاضر نمی توان به طور قطع این موضوع را تایید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری سی ان ان، به گفته مقامات کره جنوبی در چند روز گذشته شرایط آب و هوایی نامساعد بوده که ممکن است در عدم مراجعه افراد به مراکز تشخیص کروناویروس و کاهش شناسایی مبتلایان نقش داشته باشد.

منبع: عصر ایران

به "ابتلای 7382 نفر به کرونا در کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 7382 نفر به کرونا در کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید