کشتیرانی خزر نیازمند تحولات اساسی است

به گزارش ابزار ایرانی، طی مراسم تکریم و معارفه ضمن قدردانی از کاپیتان داوود آبدار تفتی، حکم انتصاب مهندس کامبیز جهانبانی به عنوان مدیرعامل نو کشتیرانی دریای خزر از سوی مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به ایشان اعطا شد .

کشتیرانی خزر نیازمند تحولات اساسی است

به گزارش ابزار ایرانی به نقل ازروابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا مدرس خیابانی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این مراسم که در محل کشتیرانی دریای خزر در بندر انزلی برگزار گردید، طی سخنانی با اشاره به نقش استراتژیک دریای خزر و مأموریت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این منطقه گفت: انتظار ما در دوره تازه مدیریت کشتیرانی دریای خزر ایجاد تحول اساسی در این شرکت است.

وی در ادامه با تأکید بر اهمیت اجرای برنامه های پیش بینی شده در سند راهبردی گروه کشتیرانی و لزوم نقش آفرینی شرکت کشتیرانی دریای خزر در موضوع ترانزیت و کریدور شمال - جنوب اضافه نمود: برای تحقق این برنامه ها باید نسبت به پیاده سازی نظام حاکمیت شرکتی، توسعه سازمان، فعال سازی دارایی های غیر مولد، توسعه ناوگان و افزایش ظرفیت حمل و تعامل اساسی در حوزه کشورهای حاشیه دریای خزر اقدام گردد.

مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در ادامه پرداختن به موضوعاتی از جمله آموزش، جانشین پروری، پیاده سازی سیستم های فناوری اطلاعات برای اجرای برنامه های بلند مدت و بعلاوه توجه به نیروی انسانی کادر دریا را از اقدامات لازم و ضروری برشمرد.

مدرس خیابانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیریت عالی شرکت علاوه بر دارا بودن مشروعیت باید در بین مدیران، کارکنان و مشتریان دارای مقبولیت و محبوبیت نیز باشد.

شایان ذکر است در این مراسم تکریم و معارفه معاونان اقتصادی و سرمایه گذاری و سرمایه انسانی و پشتیبانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مشاور و مدیر دفتر مدیرعامل کشتیرانی ، مدیر کل دفتر مرکزی حراست کشتیرانی و اعضای هیئت مدیره کشتیرانی دریای خزر حضور داشتند .

منبع: همشهری آنلاین

به "کشتیرانی خزر نیازمند تحولات اساسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتیرانی خزر نیازمند تحولات اساسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید