چگونه آیفون هنگ نموده را نجات دهیم؟

به گزارش ابزار ایرانی، اگر آیفون شما هنگ نموده یا به عبارتی فریز شده است، چند ترفند برای حل مشکل شما وجود دارد که می توانید برای برطرف مسائل خود از آن ها بهره ببرید.

چگونه آیفون هنگ نموده را نجات دهیم؟

ساده ترین راه ها برای برطرف مشکل یک آیفون هنگ نموده این است که سعی کنید حداقل نیم ساعت آن را شارژ کنید، یا آن را مجدداً راه اندازی کنید.

اگر آیفون شما دارای صفحه هنگ نموده است، یعنی هنگامی که آن را لمس می کنید، پاسخ نمی دهد می توان از روش هایی استفاده کرد که شاید موثر باشند:

آیفون خود را شارژ کنید

این امکان وجود دارد که شارژ تلفن شما برای مدت کوتاهی بتواند آن را زنده کند. برای بهترین نتیجه، تلفن خود را مستقیماً به آداپتور برق وصل کنید، آن را به صورت بی سیم شارژ نکنید یا آن را به درگاه USB رایانه وصل کنید. بگذارید حداقل 30 دقیقه شارژ گردد و بعد دوباره سعی کنید از آن بهره ببرید.

راه اندازی مجدد

اگر آیفون هنوز جوابگو نیست، سعی کنید تلفن خود را با فشار دادن دکمه های مناسب برای مدل آیفون خود مجدداً راه اندازی کنید. با راه اندازی مجدد یا ریست کردن، هیچ برنامه یا اطلاعاتی از بین نمی رود، بنابراین این کار حتی بدون تهیه نسخه پشتیبان نیز بی خطر است.

اگر آیفون شما با موفقیت مجدداً راه اندازی شد، اما نمیتواند از آرم اپل عبور کند، باید آیفون خود را با iTunes نصب شده به رایانه متصل کنید و مراحل عیب یابی اضافی را امتحان کنید.

-iTunes را روی رایانه باز کنید

-. آیفون خود را در حالت ریکاوری قرار دهید. روش انجام این کار بستگی به این دارد که کدام مدل را در اختیار دارید:

اگر آیفون 8 یا بالاتر دارید، دکمه روشن و یکی از دکمه های میزان صدا را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که گزینه خاموش کردن آیفون خود را مشاهده کنید. در حالی که دکمه روشن و خاموش را روی آیفون نگه داشتید، آیفون خود را با کابل اتصال USB به رایانه متصل کنید. دکمه روشن ، خاموش را نگه دارید تا وقتی حالت بازیابی را مشاهده کنید.

اگر یک آیفون 7 یا پلاس دارید، دکمه روشن ، خاموش را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که گزینه خاموش کردن آیفون خود را مشاهده کنید. در حالی که دکمه Volume Down را بر روی آیفون نگه داشته اید، آیفون را با کابل اتصال USB به رایانه خود وصل کنید. دکمه Volume Down را تا زمانی که صفحه حالت بازیابی مشاهده نگردد نگه دارید.

اگر آیفون 6s یا بالاتر دارید، دکمه روشن ، خاموش را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که گزینه خاموش کردن آیفون خود را مشاهده کنید.

هنگامی که گزینه بازیابی یا به روزرسانی آیفون در رایانه خود را می بینید، روی به روز رسانی کلیک کنید. iTunes بدون حذف برنامه ها و داده های شما، تلفن را به روز می نماید.،انتخاب

منبع: ایران آنلاین

به "چگونه آیفون هنگ نموده را نجات دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه آیفون هنگ نموده را نجات دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید