پروین بود نمی گذاشت بیرانوند از 10 کیلومتری پرسپولیس رد گردد ، آل کثیر چطور رویش شد به پرسپولیس پشت کند؟

به گزارش ابزار ایرانی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با شرایطی که برای بیرانوند رخ داد، اگر علی پروین در پرسپولیس بود اجازه نمی داد او از 10 کیلومتری پرسپولیس رد گردد.

پروین بود نمی گذاشت بیرانوند از 10 کیلومتری پرسپولیس رد گردد ، آل کثیر چطور رویش شد به پرسپولیس پشت کند؟

به گزارش ابزار ایرانی، رحیم یوسفی در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در جابجایی گفت: در حال حاضر استخوان بندی پرسپولیس حفظ شده و بازیکنانی هم که اضافه شدند نفرات خوبی هستند که به نظر من به درد پرسپولیس می خورند. با این شرایط اگر یکی دو بازیکن دیگر هم جذب شوند، پرسپولیس باز هم تیم بهتری می گردد.

وی در رابطه با اینکه بعضی بازیکنان برای تمدید قرارداد با باشگاه مبالغ نجومی پیشنهاد می دهند، افزود: ابتدا این را بگویم که اگر ما چیزی می گوییم، طرفدار فکر نکند که با کسی پدرکشتگی داریم. برای ما پرسپولیس مهم است. ما نسلی بودیم که بدون چشم داشت در پرسپولیس ماندیم و این تیم به ما هویت داد. پس برای ما چیزی جز پرسپولیس مهم نیست.

پیشکسوت سرخپوشان افزود: طرفدار دل به بازیکن نبندد. این پرسپولیس است که می ماند و این بازیکنان می آیند و می روند. الان یک بازیکن مثل سیامک نعمتی هم با تمام تلاشی که نموده بود، از پرسپولیس رفت. او بازیکن خوبی بود و برای تیم زحمات زیادی کشید و به او خسته نباشید می گویم.

یوسفی گفت: الان این پول است که بازیکن را جا به جا می نماید نه غیرت و تعصب. دیگر این مسائل برای عده ای خنده دار است اما هنوز هم پرسپولیس بازیکنی می خواهد که با غیرت و تعصب برای باشگاه بازی کند.

وی با اشاره به ماجرای جدایی بیرانوند از پرسپولیس گفت: مطمئن باشید اگر می توانست و جایی پول بیشتر می داد، او می رفت. این را با اطمینان می گویم؛ او یک بازی راه انداخت و چندین روز روح و روان طرفدار را بر هم ریخت و حالا هم برگشت، با پول بیشتر. به این خاطر می گویم طرفدار به بازیکن دل نبندد و پرسپولیس برایش مهم باشد.

هافبک دهه 60 سرخپوشان تاکید نمود: زمان ما تنها کافی بود که به گوش علی پروین می رسید فلان بازیکن می خواهد برود. بدون اینکه خود بازیکن بداند، رضایت نامه دستش بود. زمان ما بعضی تیم ها خانه می دادند و حقوق ماهیانه اما بازیکنان برای اینکه بتوانند در پرسپولیس باشند، خودشان کاری می کردند که بمانند. عباس کارگر چهار صبح هر روز به میدان میوه تره بار می رفت. چندین بازیکن ما با تاکسی کار می کردند. تنها برای اینکه در پرسپولیس باشند در صورتی که اگر به بقیه تیم ها می رفتند، پول و خانه و برترین زندگی را داشتند.

یوسفی تاکید نمود: مطمئن باشید اگر الان علی پروین در پرسپولیس بود، بیرانوند پس از این اتفاقات نمی توانست از 10 کیلومتری پرسپولیس هم رد گردد. نمی دانم روی چه حسابی دوباره او را به پرسپولیس بازگرداندند.

وی در رابطه با اینکه عیسی آل کثیر هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید ننموده، افزود: پرسپولیس پای محرومیت و مصدومیت این بازیکن ایستاد. نمی دانم او چگونه رویش می گردد به این تیم رقم بگوید. پرسپولیس همان تیمی است که با چند بازیکن گمنام فینالیست آسیا شد. این بزرگی پرسپولیس را می رساند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پروین بود نمی گذاشت بیرانوند از 10 کیلومتری پرسپولیس رد گردد ، آل کثیر چطور رویش شد به پرسپولیس پشت کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین بود نمی گذاشت بیرانوند از 10 کیلومتری پرسپولیس رد گردد ، آل کثیر چطور رویش شد به پرسپولیس پشت کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید