پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر رشت

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران/گیلان رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) رشت گفت: از ابتدای طرح ملی مبارزه با کرونا و تعیین بیمارستان ولیعصر(عج) به عنوان مرکز درمان بیماران، 105 بیمار در این بیمارستان بستری شده اند.

پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر رشت

ناخدایکم پزشک ایمان امیری در گفت وگو با ابزار ایرانی، با اشاره به بستری شدن 105 بیمار مبتلا به کرونا در در بیمارستان ولیعصر(عج) در تشریح فرایند درمان این بیماران، اظهار کرد: از تعداد ده ها مراجعه نماینده، بیمارانی که دارای تشخیص بیماری حاد تنفسی باشند بستری شده اند. این مراجعین یا به طور مستقیم و یا از طریق مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی گیلان پذیرش شده اند که با همت کادر درمانی و راه اندازی بخش lCU و ونیلاتور تنفسی خوشبختانه بیش از 50 درصد از بیماران مداوا و ترخیص شدند.

رئیس بیمارستان ولیعصر عج نیروی دریایی افزود: با توجه به توافق اجرا شده با دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر اختصاص 80 تخت درمانی، تا به امروز 55 تخت عملیاتی شده است که امیدواریم با تقویت کادر درمانی، ظرفیت پذیرش و بستری به 80 تخت افزایش یابد.

ناخدایکم پزشک امیری با اشاره به همکاری های اجرا شده با نهادهای استانی شرح داد: پزشکان متخصص و ناظران دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت روزانه از بیماران و بخش های درمانی بازدید به عمل می آورند و آمار و نتایج نهایی به دانشگاه و اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارائه می شود. اقلام دارویی و حفاظت پزشکی نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی در اختیار بیمارستان قرار می گیرد.

امیری در پایان ضمن امیدواری برای شکست ویروس کرونا تاکید کرد: مردم توصیه های پزشکان را جدی بگیرند و اخبار را تنها از منابع رسمی دریافت نمایند. مهمترین عامل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی، استفاده از دستکش و حفظ رعایت فاصله می باشد امن ترین مکان برای هموطنان گرامی منازل آنها خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر رشت" امتیاز دهید

1 کاربر به "پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر رشت" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولیعصر رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید