طرفداران پرسپولیس علیه استقلال، چرا استقلال بازی نکرد؛ دیدید تیم خاص کدام است؟

به گزارش ابزار ایرانی، در شرایطی که پرسپولیسی ها معتقدند اتحادی از سوی بعضی تیم های لیگ برتر شکل گرفته تا مانع از گلات قهرمانی این تیم در انتها این فصل گردد حالا پرسپولیسی ها به نکته ای اشاره نموده اند که این حدس ها را از سوی طرفداران این تیم وارد فاز تازه ای نموده است.

طرفداران پرسپولیس علیه استقلال، چرا استقلال بازی نکرد؛ دیدید تیم خاص کدام است؟

به گزارش گروه ورزشی ابزار ایرانی، پرسپولیسی ها می گویند چیزی که کشف نموده اند سند تبعیض فدراسیون فوتبال بین استقلال و تیم های دیگر لیگ برتر است. آنها می پرسند چرا استقلال این هفته در لیگ برتر بازی نکرد اما 2 بازی دیگر لیگ برگزار گردید؟ بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و مدعی اند این مهندسی آشکار فدراسیون فوتبال علیه پرسپولیس است تا این تیم دوباره قهرمان نشود.

طرفداران پرسپولیس می پرسند چرا وقتی استقلال فقط یک ملی پوش داشت، بازی معوقه اش در هفته 21 با پدیده مشهد برگزار نشد و آیا به خاطر تأثیرگذاری مهدی قایدی در این تیم بوده که برگزار نشده است؟

طرفداران پرسپولیس یک مثال دمدستی هم دارند و می گویند تراکتور هم یک ملی پوش داشت (محمد رضا اخباری) که اردوی کیش را ترک و برای تیم باشگاهی اش در لیگ برتر بازی کرد و اینچنین دو بازی معوقه هفته 21 برگزار گردید الا بازی استقلال.

طرفداران پرسپولیس می گویند قطعاً اگر پرسپولیس یک ملی پوش داشت و بازی نمی کرد و دیگر حریفان در غیاب یک ملی پوش بازی می کردند، نه پدیده با مربیگری سید مهدی رحمتی سکوت می کرد، نه فولاد با جواد نکونام و نه سایپا با کمالوند و نه تراکتور و ماشین سازی با رسول خطیبی و مدیریت زنوزی.

به زعم طرفداران دو آتشه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال با مدیریت عزیزی خادم برای جلوگیری از گلات و جام و سهمیه رسیدن به استقلال و سپاهان همه کار می نماید ضمن اینکه بعضی مربیان و مدیران باشگاه ها هم منافع تیم آن شهر را قربانی استقلالی بودن خود نموده اند.

طرفداران پرسپولیس می گویند این تبعیض آشکار بین استقلال و سایر تیم هاست و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "طرفداران پرسپولیس علیه استقلال، چرا استقلال بازی نکرد؛ دیدید تیم خاص کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران پرسپولیس علیه استقلال، چرا استقلال بازی نکرد؛ دیدید تیم خاص کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید