مردم این روستا با آبِ کولر صورتشان را می شویند!

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران/بوشهر رئیس شورای اسلامی روستای رستمی شهرستان تنگستان گفت: آنچه می گویم اغراق نیست و واقعیت منطقه است، اینجا مردم با آب کولر صورتشان را می شویند یا وضو می گیرند، این واقعا زیبنده منطقه ما نیست.

مردم این روستا با آبِ کولر صورتشان را می شویند!

سید نفیسه ابطحی در نشست آنالیز مسائل آب شهرها و روستاهای شهرستان تنگستان مطرح نمود: مشکل آب عمیق است و نباید سطحی به آن نگاه کرد، مسئله ای هست که برای همه منطقه تنگستان و خصوصاً جنوب دلوار وجود دارد.

وی تاکید نمود: همه مسئولان آمده و بازدید نموده اند، تا اردیبهشت ماه آب داشتیم ولی از اردیبهشت تا الان هیچ آبی نداریم. تا قبل از اسفند سال گذشته شاید در کل سال دو ماه آب داشتیم و بقیه آب چاه و تانکر و آب کولر بوده است.

رئیس شورای روستای رستمی اظهار کرد: این اغراق نیست و واقعیت منطقه خودمان را می گویم، طرف می خواهد صورتش را بشوید باید برود آب کولر را بردارد، می خواهد وضو بگیرد باید آب کولر بردارد، این واقعا زیبنده منطقه ما نیست.

ابطحی توضیح داد: خواهش می کنیم بودجه و اعتباری را برای تامین آب منطقه اختصاص دهید، چرا باید چنین شرایطی ادامه داشته باشد. در خوزستان چندین نفر به خاطر آب کشته شدند، آیا باید در منطقه ما هم چنین مسئله ای پیش بیاید؟ یا در منطقه ما هم درگیری هایی پیش بیاید؟ ما سپر بلای مردم و مسئولین شده ایم.

وی مطرح نمود: الان از رستمی به جنوب حاضر هستیم هفته ای یکبار هم آب داشته باشیم ولی نیست. این زیبنده نیست. مردم ما مردم با حجب و حیایی هستند، درست است که نمی آیند درب استانداری یا فرمانداری و بخشداری تجمع نمایند اما با آب کولر سر می نمایند، به ما راه چاره بدهید آب نداریم و شرایط سخت است، مردم ما آب می خواهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مردم این روستا با آبِ کولر صورتشان را می شویند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم این روستا با آبِ کولر صورتشان را می شویند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید