دستگیری 81 دزد و زورگیر خشن در سومین مرحله از طرح صاعقه

به گزارش ابزار ایرانی، تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از اجرای سومین مرحله طرح صاعقه توسط مأموران پلیس پیشگیری اطلاع داد و گفت در نتیجه اجرای این طرح 546 متهم دستگیر شدند که 81 تن از این افراد، سارقان زورگیر خشن می باشند.

دستگیری 81 دزد و زورگیر خشن در سومین مرحله از طرح صاعقه

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام اجرای سومین مرحله طرح صاعقه با مشارکت کلانتری های 84 گانه و دستگیری 546 دزد و خرده فروش مواد مخدر در طول 24 ساعت گذشته، بیان نمود: این طرح با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی در تهران عظیم عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح 240 پرونده سرقت زورگیری آنالیز و مشخص تکلیف شده است، عنوان نمود: در این رابطه 81 دزد زورگیر و خشن و غصب عناوین که با استفاده از سلاح سرد و یا سلاح گرم شهروندان را تهدید و موالشان را سرقت می کردند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: در این طرح 298 دزد در مورد سایر عناوین سرقت مانند سرقت خودرو و موتورسیکلت، کش روی، سرقت لوازم خودرو سرقت انباری و... دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

موقوفه ای در ادامه با بیان اینکه در اجرای این عملیات، 49 نفر به اتهام حمل و نگهداری سلاح دستگیر شده اند، اضافه نمود: در این راستا 198 قبضه سلاح شامل 2 قبضه سلاح گرم و 196 قبضه انواع سلاح سرد کشف شد.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در این طرح 118 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 2 هزار و 16 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و همچنین تعداد زیادی وسایل استعمال مواد مخدر از خرده فروشان و در بازرسی از محله های آلوده سطح شهر کشف شده است.

این مقام انتظامی به کشف 22 دستگاه خودرو مسروقه و 22 دستگاه موتورسیکلت مسروقه در نتیجه اجرای این طرح اشاره نمود و گفت: در این راستا جمعا 44 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه کشف شد.

سرهنگ موقوفه ای ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری مردم با خادمان خود در نیروی انتظامی در اجرای طرح های انتظامی، توضیح داد: اجرای طرح های انتظامی مطالبه عموم مردم است و هدف اصلی نیروی انتظامی در این راستا حفظ و ارتقاء نظم، امنیت و آرامش مردم است.

وی با تأکید بر استمرار اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح تهران ، تأکید کرد: کسانی که به دنبال ایجاد ناامنی در سطح جامعه هستند، بدانند که با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دستگیری 81 دزد و زورگیر خشن در سومین مرحله از طرح صاعقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 81 دزد و زورگیر خشن در سومین مرحله از طرح صاعقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید