دانلود قسمت سی و سوم 33 سریال دل؛ قسمت 33 دل

به گزارش ابزار ایرانی، قسمت سی و سوم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان، چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

دانلود قسمت سی و سوم 33 سریال دل؛ قسمت 33 دل

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت سی و سوم سریال دل اینجا کلیک کنید

در قسمت قبل دیدیم که خسرو به حالت کما رفت و در بیمارستان بستری شد. اگرچه کلامی میان او و نکیسا رد و بدل نشد، اما نکیسا احساس کرد که خسرو از همه چیز باخبر شده است. آوا که در میانه مهم ترین نقشه هایش با این اتفاق روبرو شده بود نکیسا را آرام کرد و احتمال مطلع شدن خسرو را در نظر نگرفت.

در گوشه ای دیگر، در خانواده سپنتا، معجزه ای روی داد. پدر توران قدرت تکلمش را دوباره به دست آورد. او که تمام سه سال گذشته را تحت شکنجه کلامی برادر زاده و دامادش اتابک بوده است، از او خواهش کرد که دست به تحقیر دخترش نزند. به او می گوید که می تواند طلاق بگیرد و سهمش از دارایی هایشان را هر طور که خودش مایل باشد بردارد، اما در در این میان بمب دیگر آوا منفجر می شود.

سریال مدتی است که از پرداختن به قصه عشق آرش و رستا و بلایی که بر سر رستا می آید به سمت عشق آوا به آرش میل کرده است و گویی نقش اصلی سریال آوا است و داستان سریال آن چیزی است که بر او می گذرد و رستا فقط یک داستان فرعی در کنار داستان زندگی او است.

البته که رستا به شکلی شخصیت پردازی شده است که توان به دوش کشیدن بار سریال را به تنهایی ندارد و همان قسمت های طولانی ابتدایی هم این ناتوانی را کاملا اثبات کرد، اما ظهور ناگهانی شخصیت اصلی سریال و یا در واقع تغییر آن از اتفاقاتی است که فقط می تواند در سریال دل رخ دهد.

با به هم ریخته شدن اوضاع دو خانواده داستان شاید این آخرین گره سریال باشد و در قسمت های باقی مانده سریال با همان ریتم کشنده مورد علاقه کارگردان سریال شاهد باز شدن گره ها و به خط انتها رسیدن ماراتن دل باشیم.

منبع: فرارو

به "دانلود قسمت سی و سوم 33 سریال دل؛ قسمت 33 دل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت سی و سوم 33 سریال دل؛ قسمت 33 دل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید