با بهترین بازی های رومیزی فضایی آشنا شوید

به گزارش ابزار ایرانی، در این دنیای پر سرعت، گاهی ما تمایل داریم اوقات فراغت خود را با دوستان و خانواده بگذرانیم و بدون نگرانی از مسئولیت های خود و کارهای روزانه، از آن لذت ببریم.

با بهترین بازی های رومیزی فضایی آشنا شوید

به گزارش ابزار ایرانی از ایرنا، بازی های با مضمون فضایی یک راه عالی برای گذراندن وقت خود به روشی سرگرم نماینده و سازنده است. با بهترین این بازی ها آشنا شوید.

Space Base

پایگاه فضایی یا Space Base یک بازی خاص با تاس است که بازیکنان یک وظیفه دارند: کشتی ها را وارد پایگاه فضایی خود نمایند و ناوگان را مدیریت نمایند.

هر بازیکن با استفاده از کشتی های معدن، کشتی های باری و استقرار ناوگان در منطقه مناسب، در بدست آوردن نفوذ رقابت می نماید.

ویژگی جالب این است که هر بازیکن در هر مرحله از بازی فعال است: مهم نیست که نوبت آن باشد، همه بازیکنان می توانند در هر دور تاس جوایزی را بدست آورند.

هنگامی که هر بازیکن 40 امتیاز پیروزی را جمع کند، دور مشخصی به انتها می رسد و بازیکن با کسب بیشترین امتیاز پیروزی در دور برگشت قرار می گیرد.

Clank in Space

در بازی طوفان در فضا یا Clank in Space یک شیطان کهکشان را به دست می گیرد و شما و دوستانتان را به چالش کشیده است.

نکته مهم پیروزی، گذر از میدان نیروی لرد ارادیکوس بدون سر و صدا و مقابله با ربات های امنیتی مستقر در بازی است، اما این کار راحت به نظر نمی رسد.

بازیکنان برای ورود به ماژول فرمان و دزدیدن یک نشان مصنوعی، باید دستور spaceships را هک نموده و سلامت از آنجا خارج شوند.

جذاب ترین ویژگی این بازی، سکوت حاکم بر بازی است، شما باید ساکت باشید وگرنه لرد ارادیکوس شما را به دام می اندازد!

Osprey Escape

بازی فرار اوسپری از بیگانگان یا Osprey Escape برای کسانی است که می خواهند چالشی بیشتر از حد معمول داشته باشند: روی یک کشتی تحقیقاتی ویران شده در فضا، استفاده از استراتژی و بلوف ضروری است چراکه شانس به تنهایی نمی تواند شما را یاری کند. داستان بازی این است که انسان ها و بیگانگان در کشتی تحقیقاتی به نام SELVA گیر افتاده اند و هیچ ارتباطی با زمین ندارند. بیگانگان سعی می نمایند انسان ها را شکار نمایند و انسان ها به دنبال نجات خود در برابر حمله بیگانه هستند. نکته جالب اینجاست که هویت همه بازیکنان مخفی نگه داشته می گردد و بیگانه از انسان قابل تشخیص نیست.

The Crew

خدمه جستجو برای سیاره نهم یا Crew یک بازی با فضاسازی مشارکتی، ماجراجویی و سرگرم نماینده است که مأموریت هایی در سراسر منظومه شمسی دارد. دانشمندان پیشنهاد می نمایند که سیاره مرموز در انتهای دور منظومه شمسی ما واقع شده است و شما به همراه دوستان خود در این سفر آغاز می کنید تا دریابید که آیا این نظریه واقعاً صحیح است یا خیر.

بهترین ویژگی بازی Crew این است که بازیکنان به جای رقابت، با یکدیگر همکاری می نمایند. بنابراین برای اتمام این بازی، ارتباط و کار تیمی مهم است. با این حال، وقتی در فضا هستید، هیچ چیز آسان نیست، بنابراین آماده باشید تا برای پیروزی بجنگید.

Twilight Imperium

آیا تا به امروز در خصوص ساخت اپرا فضایی کهکشانی خود تخیل نموده اید؟ اکنون شانس به شما رو نموده است. حاکمیت گرگ و میش Twilight Imperiumیک بازی بزرگ با بیش از هزار مؤلفه است تا شما اپرا فضایی شخصی خود را درست به روشی که دوست دارید ایجاد کنید.

شما باید در هفده مسابقه مختلف رقابت و راه خود را برای پیروزی هموار کنید. جنگ، چانه زنی مالی، استراتژی و بلوف از اصول این بازی هیجان انگیز است. از فکر خود برای رسیدن به هر جهت راهبردی نوآورانه ای بهره ببرید، زیرا قرار است سربازان خود را به سمت جنگ سوق دهید و عنوان استاد ارشد کهکشان را از آن خود کنید.

Xtronaut

آیا شما آنچه برای توسعه یک مأموریت فضایی و اکتشاف منظومه شمسی ضروری است را دارید؟ بازی رومیزی اکتشاف سیستم خورشیدی یا همانXtronaut که طراحی شده توسط یکی از اساتید ناساست، روشی جالب برای یادگیری مأموریت های فضایی و موشک ها است، به خصوص برای هر دانشمند آینده دار فضایی.

این بازی در ابتدا به شما فرصت توسعه ماموریت فضایی و شناسایی هدف می دهد. مرحله بعدی ساخت سیستم موشکی با استفاده از ترکیب های مناسب فضاپیماها و قطعات موشکی است و این همه چیز نیست: سایر بازیکنان کوشش خواهند کرد تا ماموریت اکتشاف فضایی شما را مخدوش نمایند و شما باید خود را در برابر هرگونه حمله محافظت کنید.

Tiny Epic Galaxies

کهکشان های حماسی کوچک یاTiny Epic Galaxies یک بازی اکتشافی، فضایی، استراتژیک و هیجان انگیز است که هم به شکل انفرادی و هم برای بازی با دوستان و خانواده بسیار عالی است.

بازیکنان می توانند با بازی در برابر یک کهکشان سرکش، مهارت های استراتژیک و شناختی خود را افزایش دهند.

سیارات را بدست آورید، منابع خود را برای مبارزه با حملات و کودتاها مدیریت کنید، و در نهایت با موفقیت امپراتوری خود را در فضا بسازند.

Cosmic Encounter

آیا ما در این دنیا تنها هستیم یا زندگی هوشمند دیگری در فضایی مانند آنچه ما زندگی می کنیم در حال جریان است؟ یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی برخورد کیهانی یا Cosmic Encounter با مضمون فضا این است که دو علاقه مندی جالب، فضا و فانتزی شما را در یک بسته قرار می دهد.

اجداد بیگانه شما دروازه های فضای فرعی و فناوری پیشرفته را برای شما به جا گذاشته اند تا بتوانید با دیگر پسر عموهای بیگانه خود ارتباط برقرار نموده و با یکدیگر همزیستی کنید. افسوس که این کار چندان ساده نیست.

نژادهای بیگانه برای تسلط بر کیهان می جنگند و می خواهند تا حد امکان سیارات را مورد حمله و استعمار قرار دهند.

SpaceCorp

شرکت فضایی یا SpaceCorp یک بازی سریع است که به بازیکنان امکان می دهد فضای بیرونی را کشف نمایند و سپس آن را در طی سه دوره توسعه دهند. هر بازیکن در حال کنترل یک شرکت مستقر در زمین است که می خواهد با ورود به منظومه شمسی، سودهای کلانی کسب کند. با پیشرفت بازی، بازیکنان می توانند با استراتژی های کسب و کار در دنیای واقعی، علوم فضایی و چالش های ناشی از اکتشاف سیاره ای و گسترش تجارت در دنیای واقعی آشنا شوند. کسی که تا انتها دوره سوم بیشترین درآمد را کسب می نماید، برنده بازی است.

منبع: جام جم آنلاین

به "با بهترین بازی های رومیزی فضایی آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بهترین بازی های رومیزی فضایی آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید