امتحانات تربیت بدنی دانشگاه تبریز از امروز، 20 اردیبهشت به صورت مجازی برگزار می گردد

به گزارش ابزار ایرانی، معاون آموزشی دانشگاه تبریز گفت: واحد های عملی دروس تخصصی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از امروز، 20 اردیبهشت ماه به وسیله سامانه آموزش مجازی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

امتحانات تربیت بدنی دانشگاه تبریز از امروز، 20 اردیبهشت به صورت مجازی برگزار می گردد

باب اله حیاتی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز در تبادل نظر با خبرنگار ابزار ایرانی، با اشاره به زمان برگزاری امتحانات انتها نیمسال و نحوه برگزاری کلاس های تربیت بدنی یک گفت: کلاس های نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 به مدت سه هفته تطویل شده و انتها کلاس ها، روز چهارشنبه 4 تیرماه و تاریخ آغاز امتحانات دروس نظری 7 تیرماه است که تقویم آموزشی اصلاح شده متعاقبا اعلام خواهد شد.

حیاتی در ادامه عنوان کرد: در صورت برگشت شرایط به حالت عادی با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، امتحانات انتها نیمسال بصورت حضوری طبق تقویم آموزشی اصلاح شده نیمسال، برگزار خواهند شد. در غیر اینصورت، امتحانات بصورت غیرحضوری و ترکیبی از دو روش زیر بر حسب نوع و ماهیت درس بر اساس نظر استاد درس برگزار خواهند شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اشاره به ارزیابی در دانشجویان در طول نیم سال گفت: ارزیابی دانشجویان با اجرای آزمون کوتاه در هر جلسه آموزش الکترونیکی، ارائه تمرین یا تکلیف برای هر جلسه درس، تعریف پروژه های مختلف برای یک درس به شرط آن که برای اجرای آن لزومی به خارج شدن از منزل یا نقض مقررات فاصله گذاری اجتماعی نباشد، ارزیابی شفاهی شامل پرسش و پاسخ در هر جلسه و سایر روش های مبتکرانه با نظر استاد درس صورت می گیرد.

وی در خصوص ارزیابی در انتها نیمسال اظهار کرد: آزمون کتبی تشریحی (جزوه بسته یا جزوه باز) با شرایط مناسب و به وسیله سامانه آموزش مجازی دانشگاه همچنین آزمون کتبی تستی با شرایط مناسب و به وسیله سامانه آموزش مجازی دانشگاه وکلاس های تربیت بدنی یک، ورزش یک و بخشی از واحد های عملی دروس تخصصی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تحت شرایط ذکر شده از امروز شنبه 20 اردیبهشت به وسیله سامانه آموزش مجازی دانشگاه تبریز برگزار خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امتحانات تربیت بدنی دانشگاه تبریز از امروز، 20 اردیبهشت به صورت مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات تربیت بدنی دانشگاه تبریز از امروز، 20 اردیبهشت به صورت مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید