اظهارات شهربانو منصوریان کذب است، شکست دادن هاشمی دروغ بزرگی است

به گزارش ابزار ایرانی زهرا ناطقی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون ووشو در خصوص اظهارات اخیر شهربانو منصوریان در فضای مجازی و اتهاماتی که این ورزشکار به فدراسیون ووشو در خصوص رقابت انتخابی تیم ملی در سال 1398 بین سهیلا منصوریان و مریم هاشمی و حق خوری فدراسیون در خصوص خواهرش وارد نموده است، گفت: هیچ کدامیک از این موارد صحت ندارد و این مسائل از اساس دروغ و کذب محض است. از قدیم گفته اند وقتی یک دروغ را دائما با خودت تکرار کنی، خودت هم آن را باور خواهی کرد. این دقیقا حکایت شهربانو منصوریان است.

اظهارات شهربانو منصوریان کذب است، شکست دادن هاشمی دروغ بزرگی است

وی با بیان اینکه تمامی مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در شرایط عادلانه برگزار شده است، یادآور شد: این ورزشکار مدعی است که خواهرش یعنی سهیلا منصوریان 3 بار متوالی مریم هاشمی را شکست داده که چنین چیزی به هیچ عنوان حقیقت ندارد و یک دروغ عظیم است. تمامی ارکان فدراسیون نیز شاهد این امر هستند.

نائب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو اضافه نمود: تمامی فیلم های بازی ها توسط بهترین داوران ووشو کشور آنالیز و بازبینی شده است و براساس قوانین بین المللی تصمیم نهایی و فنی در خصوص این ملاقات گرفته شده است. در نهایت هم سهیلا منصوریان بازنده این مسابقه اعلام شد. حتی شهربانو منصوریان بعد از شکست خواهرش به تیم داوری توهین کرد و تمامی داوران و هیئت ژوری تقاضای برخورد انضباطی با او را داشتند.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان دائما در خصوص دوپینگ مریم هاشمی صحبت می نماید و می گوید او با دوپینگ راهی مسابقات جهانی شده هم دروغ است؛ زیرا پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی از مریم هاشمی توسط نادو تست گرفته شد که نتیجه آن منفی بود. متاسفانه پس از سرانجام مسابقات جهانی و هنگامی که مجددا از هاشمی تست دوپینگ گرفته شد، نتیجه آن مثبت اعلام می گردد.

نائب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو گفت: فدراسیون ووشو طی این سال ها همیشه با سعه صدر با این ورزشکار رفتار نموده و از اشتباهات عظیم و کوچک مکرر او عبور نموده است؛ اما این ورزشکار نه تنها در جهت درست قرار نگرفته، بلکه به اشتباهات عدیده خود نیز ادامه می دهد. موارد زیادی از تخلفات ایشان مطرح شده و مستندات آن نیز موجود است که شاید اعلام آن در رسانه ها و اطلاع افکارعمومی عواقب سنگینی حتی در زندگی شخصی این ورزشکار داشته باشد. در صورت ادامه رفتارهای این ورزشکار، شاید در خصوص این تصمیم، تجدید نظر صورت بگیرد.

ناطقی گفت: سوالم اینجاست که اگر قصد و غرضی در کار بود و بنا بود این خواهران به مسابقات اعزام نگردد، چگونه الهه و شهربانو باهم به مسابقات رفتند؟ اگر شرایط انتخابی ها عادلانه نبوده است، بطبع برای این دو هم چنین و اعزام آنها نیز ناعادلانه بوده و در حق دیگر ورزشکاران اجحاف شده است! هر سه خواهر محصول قهرمان پروری همین فدراسیون هستند. شهربانو منصوریان که از سال 2011 تا 2019 درتمامی اعزام ها حضور داشته است؛ آیا درست است که بگوید فدراسیون در حق بقیه اجحاف نموده است!؟

وی اضافه نمود: به نظر می رسد شهربانو منصوریان با توجه به اینکه به اتمام ورزش قهرمانی اش نزدیک شده است ، سعی دارد با ایجاد حاشیه و پروپاگاندا نگاه ها را به سوی خودش بازگرداند تا به فراموشی سپرده نگردد. به نظرم او با تمام این مسائل و حواشی کوشش می نماید که اقدامات مربوط به مهاجرت احتمالی خودش را تسریع کند. در غیر این صورت هیچ دلیل منطقی ای برای این رفتار عجیب و دور از شان این ورزشکار وجود ندارد. آن هم در شرایطی که یکی دو سال از این ماجرا زمان گذشته است.

ناطقی در سرانجام تاکید نمود: منصوریان فراموش نکند که تمام چیزی هایی که امروز دارد را مدیون ورزش ووشو و فدراسیون ووشو است. او فراموش نکند هرچقدر هم که ورزشکار عظیمی باشد، باز هم از ووشو و پیراهن مقدس تیم ملی عظیمتر نیست. فراموش نکند شرایط مناسبی که برایش در کشور و نظام مقدس ایران فراهم شده، به سبب لطف خدا، کوشش های خودش و حمایت های همیشگی فدراسیون ووشو بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اظهارات شهربانو منصوریان کذب است، شکست دادن هاشمی دروغ بزرگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات شهربانو منصوریان کذب است، شکست دادن هاشمی دروغ بزرگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید