20 شرکت دانش بنیان ایران در نمایشگاه جیتکس 2020 شرکت می کنند

به گزارش ابزار ایرانی به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، همزمان با برگزاری چهلمین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاورمیانه موسوم به GITEX که از تاریخ 16 تا 20 آذرماه جاری در کشور امارات برگزار می شود، صندوق نوآوری و شکوفایی، از 20 شرکت دانش بنیان ایرانی جهت حضور در بخش Future Stars نمایشگاه جیتکس حمایت کرد.

20 شرکت دانش بنیان ایران در نمایشگاه جیتکس 2020 شرکت می کنند

سهراب آسا مدیر بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، با تأکید بر نقش صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یکی از بازیگران اصلی زیست بوم نوآوری کشور گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت های دانش بنیان، حمایت از حضور آن ها در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است.

آسا درباره توانمندسازی شرکت های دانش بنیان خاطرنشان کرد: از جمله اهداف اصلی حمایت از شرکت ها، می توان به تسهیل جهت تجاری سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل دهی ارتباطات بین المللی و ورود به بازارهای خارجی، طرح راهکار های نوآورانه با هدف بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان و ورود آن ها به زنجیره ارزش جهانی اشاره کرد.

مدیر بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در ادامه با تأکید بر علاقه مندی به همکاری های بین المللی، ابراز کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی سعی در پیوند ایده ها و راهکار های فناورانه شرکت های دانش بنیان با بازارهای داخلی و منطقه ای دارد و در این راستا به شکل گیری دیپلماسی نوآوری در سطح شرکت های نوآور با همتایان خود در عرصه منطقه ای و بین المللی کمک خواهد کرد.

وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی تلاش می کند شرکت های دانش بنیان ایرانی فرصت معرفی خود را در عرصه های بین المللی به دست آورند و بتوانند در رقابت با شرکت های خارجی خود را محک بزنند.

وی ادامه داد:20 شرکت منتخب، طی روزهای 16 تا 20 آذر در نمایشگاه جیتکس حضور دارند و دستاوردها و توانمندی های خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.

به گفته آسا، همچنین، همزمان با نمایشگاه جیتکس، هیأت تجاری متشکل از 17 شرکت دانش بنیان و 11 شرکت خلاق و فناور، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان یزد به این نمایشگاه اعزام خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "20 شرکت دانش بنیان ایران در نمایشگاه جیتکس 2020 شرکت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 شرکت دانش بنیان ایران در نمایشگاه جیتکس 2020 شرکت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید