پروازهای کیش صرفاً برای کیش وندان

به گزارش ابزار ایرانی، سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: تهیه بلیت پروازهای کیش صرفاً به وسیله دفاتر کیش ایر انجام می گردد و پروازها فقط توسط این شرکت هواپیمایی و صرفاً برای کیش وندان و شاغلان در کیش انجام می گردد.

پروازهای کیش صرفاً برای کیش وندان

به گزارش ابزار ایرانی، رضا جعفرزاده در مصاحبه با فارس گفت: طبق تصمیمات اخذ شده، فروش بلیت پروازهای کیش صرفاً به وسیله دفاتر کیش ایر جهت است و این شرکت هواپیمایی مؤظف به تأمین پروازهای این جهت است.

وی تأکید کرد: هیچ گونه فروش تور غیر از فروش به کیش وندان و شاغلان در کیش انجام نمی گردد و امکان سفر به کیش برای غیر وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی اضافه نمود: تصمیمات اتخاذ شده درباره ممنوعیت سفر به جزیره کیش به علت تعطیلی اغلب مراکز اقامتی و سیاحتی این جزیره است.

مسافران کیش ملزم به تکمیل فرم خوداظهاری کیش وندی هستند

جعفرزاده با بیان اینکه مسافران کیش ملزم به تکمیل فرم خوداظهاری کیش وندی هستند، گفت: مسافران جهت کیش همان طور که اشاره شد، ملزم به تکمیل و ارائه فرم خوداظهاری به شرکت هواپیمایی کیش ایر هستند.

امکان تهیه بلیت کیش برای کیش وندان از چند شهر

سخنگوی سازمان هواپیمایی اضافه نمود: مسافران جهت تهیه بلیت برای جهت کیش باید فرم خوداظهاری به کیش ایر ارائه دهند، ضمن آنکه امکان تهیه بلیت از دفاتر فروش و ایستگاه های شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و بندرعباس فراهم است ضمن آنکه در جزیره کیش نیز دفتر فروش کیش ایر مجاز به فروش این بلیت است.

هیچ شرکت هواپیمایی غیر از کیش ایر اجازه انجام پرواز به کیش را ندارد

جعفرزاده تأکید کرد: غیر از کیش ایر هیچ شرکت هواپیمایی مجوز پرواز به کیش را ندارد و پرواز به کیش فقط توسط کیش ایر و برای کیش وندان و شاغلان فعال در این جزیره است.

وی اضافه نمود: فروش بلیت توسط سایر دفاتر و مراکز فروش الکترونیک غیر از دفاتر کیش ایر و ایستگاه های آن شرکت هواپیمایی ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین

به "پروازهای کیش صرفاً برای کیش وندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای کیش صرفاً برای کیش وندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید