نگرانی فریبا نادری از فقر مردم البته بخاطر رستورانش !

به گزارش ابزار ایرانی، صحبت های جالب فریبا نادری بازیگر زن جنجالی تلویزیون درباره کم شدن مشتری های رستورانش به دلیل فقیرتر شدن مردم.

نگرانی فریبا نادری از فقر مردم البته بخاطر رستورانش !

فریبا نادری بازیگر شناخته شده ایرانی است . فریبا نادری با انتشار عکس های مختلف حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است . فریبا نادری تا به امروز دوبار ازدواج کرده و یک دختر به نام یارا دارد. فریبا نادری با یکی از فعالان مواد غذایی در سال 96 ازدواج کرد . فریبا نادری درباره کم شدن مشتری های رستورانش صحبت کرد.

به گزارش ابزار ایرانی، فریبا نادری بازیگر زن مشهور که شغل های دیگر مثل رستوران داری هم دارد می گوید که مردم دیگر پول رستوران رفتن ندارند و مشتری های او کم شده است.

جالب است که فریبا نادری ادعا می کند که همه قشرها شرایط مالی بدی دارند و این را می توان از رستوران آمدن آنها حس کرد. نادری بازیگری ثروتمند است که خیلی از مردم اعتقاد دارند که به دلیل شوهر پولدارش است، او یک ویلای لاکچری و بزرگ در شمال کشور دارد که بیشتر اوقات تصاویری از آن منتشر می کند. وی در پاسخ به سوال مردم درباره ویلایش به کنایه گفت : مردم ببخشند که ویلا دارم. او با حضور در سریال ستایش شبکه سه به معروفیت زیادی رسیده است.

فریبا نادری بارها در مصاحبه های مختلف توضیح داده که خود و فرزند و همسرش اقامت کانادا دارند. او دلیل این کار را بهتر بودن کانادا به لحاظ تحصیل و سایر خدمات زندگی می داند و می گوید این (گرفتن اقامت کشور دیگر) چیزی عادی است و نیاز به جنجال ندارد. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

ماجرای عشق و عاشقی از زبان فریبا نادری

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد، عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد.

شاید خیلی های فکر می کنند من از بیماری او خبر نداشتم و تن به این ازدواج دادم اما من از سال 83 می دانستم مسعود سرطان دارد

زمانی که با او ازدواج کردم دکترها گفتند شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق و امید باعث شد تا سال 88 با سرطان بجنگد.

ازدواج دوم فریبا نادری

8 سال بعد از فوت مسعود رسام، فریبا نادری که قبلا گفته بود با هیچ مرد سینمایی ازدواج نخواهد کرد در سال 96 با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرد.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا

به "نگرانی فریبا نادری از فقر مردم البته بخاطر رستورانش !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی فریبا نادری از فقر مردم البته بخاطر رستورانش !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید