نجات از آسانسور بیشترین عملیات امدادی

به گزارش ابزار ایرانی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: مأموریت های مربوط به نجات افراد از آسانسور بیشترین عملیات امداد و نجات در این سازمان است.

نجات از آسانسور بیشترین عملیات امدادی

به گزارش ابزار ایرانی به نقل از ایسنا، قدیر موسی خانی گفت: در 150 روز نخست سال جاری، 2076 مورد عملیات امداد و نجات و اطفای حریق توسط آتش نشانان قزوینی انجام شد که همچنان مأموریت های مربوط به نجات افراد از آسانسور بیشترین عملیات امداد و نجات در این سازمان را شامل می گردد.

وی با بیان اینکه به طور متوسط روزانه 14 عملیات توسط پرسنل این سازمان اجرا شده است، اظهار کرد: آمار عملیات مربوط به آتش سوزی اجرا شده سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چهار درصدی را نشان می دهد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین اظهار داشت: از مجموع عملیات اجرا شده، 250 مورد مربوط به آتش سوزی منازل، خودرو، تجاری، شرکت، بوده و تعداد عملیات های اجرا شده مربوط به حوادث حدود دو برابر حریق بوده و عدد 510 مورد را نشان می دهد.

این مسئول اضافه نمود: بیشترین عملیات های اجرا شده نیز مربوط به علف های هرز، باغ ها، مزارع و مرتع بوده که نیمی از تعداد عملیات های این سازمان را به خود اختصاص داده است و مابقی عملیات ها مربوط به ضایعات، احتیاط حریق و احتیاط حادثه بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نجات از آسانسور بیشترین عملیات امدادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات از آسانسور بیشترین عملیات امدادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید