فلیک: مولر نماد شعار باشگاه است، بازی بایرن و دورتموند همواره اتفاق خوبی است

به گزارش ابزار ایرانی، هانس دیتر فلیک با انرژی زیادی به استقبال بازی خاص فوتبال آلمان می رود.

فلیک: مولر نماد شعار باشگاه است، بازی بایرن و دورتموند همواره اتفاق خوبی است

به گزارش ابزار ایرانی، هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل بوروسیادورتموند در هفته بیست و هشتم رقابت های بوندس لیگای یک آلمان از لزوم هوشیاری مردان باواریایی گفت.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ ابتدا گفت: بازی این 2 تیم خوب همواره اتفاق جالبی است. شما در هر بازی باید تمام توان خودتان را به کار بگیرید. بعد از بازی با دورتموند هم ما چند بازی دیگر داریم. خیلی خشنود می شوم اگر در این بازی گلی دریافت نکنیم. دوره آماده سازی ما خوب بوده اما از روز شنبه وقت کمی برای تحلیل بازی حریف و شرایط بازی داشتیم. باید دید کدام تیم با ذهنیت بهتری وارد زمین می گردد.

او در خصوص شرایط بواتنگ اضافه نمود: او در دسترس است. من با ژروم صحبت کردم و او باید تصمیم بگیرد چه برنامه ای برای آینده دارد. مدافع ما در بایرن تقریبا تمام جام ها را کسب نموده و به همین خاطر مورد ستایش قرار می گیرد.

فلیک توضیح داد : نمایش خوبی مقابل اینتراخت فرانکفورت داشتیم اما باید در سرعت، پرس، حرکات منظم در زمین و پاس های سالم روز به روز پیشرفت کنیم. مالکیت توپ هم مهم است چون به شما آرامش می دهد و دیگر مجبور نیستید دنبال توپ بدوید. وقتی توپ در اختیار حریف باشد، باید بیشتر بدویم و آن را پس بگیریم.

سرمربی بایرن در ادامه گفت: با آلابا صحبت کردم و گفتم به نظرم می تواند همچنان یک مدافع میانی خیلی خوب برای تیم باشد. پیشرفت آلابا در این پست عالی بوده است. داوید تیم را رهبری و بقیه بازیکنان را در زمین هدایت می نماید. کاملا از روش بازی او راضی هستم. بازیکنان تیم باید از هم حمایت نموده و همدیگر را هدایت و رهبری نمایند.مولر هم می تواند تیم را رهبری کند و به بازیکنان بگوید چه نمایند. او در بازی با اینتراخت فرانکفورت خیلی زیاد دوید و همواره یک گزینه در دسترس بود. توماس بازیکن باتجربه ای است و همواره می خواهد برنده باشد. مولر در واقع نماد شعار Mia san Mia (ما با همدیگر هستیم) است.

فلیک در سرانجام اضافه نمود: این یک بازی خاص است. همه تیم ها باید شرایط موجود را بپذیرند و بهترین نتیجه را در این شرایط کسب نمایند. هیچ کس نمی تواند و نباید بهانه بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فلیک: مولر نماد شعار باشگاه است، بازی بایرن و دورتموند همواره اتفاق خوبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلیک: مولر نماد شعار باشگاه است، بازی بایرن و دورتموند همواره اتفاق خوبی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید