زن گربه ای در مون فال نقش آفرینی می کند

به گزارش ابزار ایرانی، هالی بری در فیلم فضایی رولند امریک با عنوان مون فال نقش آفرینی می کند.

زن گربه ای در مون فال نقش آفرینی می کند

به گزارش گروه فرهنگی ابزار ایرانی به نقل از ورایتی، هالی بری هم به جمع فضایی ها می پیوندد. این بازیگر هالیوودی کنار جاش گد در فیلم مون فال ظاهر می گردد که یک فیلم فضایی علمی تخیلی ساخته رولند امریک است.

داستان مون فال حول محور نیرویی مرموز می گردد که ماه را از مدار خود دور زمین خارج می کند و باعث می گردد در جهت برخورد با زمین قرار بگیرد. در پاسخ، یک تیم غیرعادی یک ماموریت غیرممکن نهایی به سمت فضا را آغاز می کند تا روی سطح ماه بنشیند و زمین را از نابودی نجات دهد.

در این فیلم هالی بری نقش یک فضانورد ناسا را بازی می کند که تبدیل به یکی از مدیران این سازمان شده و ماموریت قبلی اش در فضا در خود سرنخی درباره فاجعه آینده دارد. جاش گد نیز نقش یک نابغه علمی را بازی می کند که به درستی تخمین زده که ماه از مدار خود خارج شده است. امریک فیلم را بر مبنای فیلمنامه ای که خودش همراه هارالد کلوسر و اسپنر کوهن همراهانش در فیلم 2012 نوشته، کارگردانی می کند.

لاینزگیت می خواهد فیلم را سال 2021 منتشر کند و قصد دارد مراحل تهیه آن را از فصل پاییز در مونترال کلید بزند. البته این در صورتی است که مسئولان سلامت مونترال به فیلمسازان چراغ سبز نشان بدهند و تدابیر ایمنی مقابله با پاندمی کروناویروس عملی گردد.

فیلم درام جنگ جهانی دوم میانه راه ساخته امریک پیش از این توانسته بود 141 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد، اما در عین حال از نظر مالی یک گام اشتباه بزرگ بود، چون هزینه تولید فیلم به 100 میلیون دلار می رسید.

امریک که از دیگر فیلم هایش می توان از روز استقلال، 2012، سقوط کاخ سفید و روز بعد از فردا نام برد از طریق شرکت تهیه خود یعنی سنتروپولیس فیلم مون فال را تهیه می کند.

بری که بازیگر نقش زن گربه ای بوده است، اخیراً نخستین تجربه کارگردانی خود را با فیلم زخم خوره به خاتمه برد. او در این فیلم نقش آفرینی هم می کند و نقش شخصیت اول داستان که یک مبارز ام ام ای است را ایفا می کند. از جدیدترین فیلم های او می توان به جان ویک: پارابلوم و آدم ربایی اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زن گربه ای در مون فال نقش آفرینی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن گربه ای در مون فال نقش آفرینی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید