ملاقات صافی با مدرس برجسته فدراسیون جهانی کاراته

به گزارش ابزار ایرانی، احمد صافی که سبک WMMF را در کاراته بنا نهاده و در حال تکمیل ساختار تشکیلات جهانی می باشد، در ادامه فعالیت های رو به رشد و سفرهای برون مرزی خود، با سفر به اسپانیا، روز گذشته جلسه مهمی با آنتونیو اولیوا مدرس برجسته کاراته جهان برگزار کرد.

ملاقات صافی با مدرس برجسته فدراسیون جهانی کاراته

در این ملاقات که امیر ولدخانی عضو سابق تیم ملی و رئیس اروپایی این تشکیلات نیز حضور داشت، طرفین به مدت 5 ساعت در خصوص اهدا، برنامه های آینده از جمله دوره های هماهنگی و آموزشی، برگزاری تورنمنت ها و راه های همکاری متقابل به بحث و گفتگو پرداختند. در پایان مقرر شد برای توسعه همه جانبه کاراته در تمام ابعاد گام برداشته و برنامه های آموزشی بین المللی از سوی مسئولین ارشد سبک اعلام گردد.

استاد اولیوا که سابقه حضور در ایران را نیز دارد در خصوص این ملاقات گفت: با توجه به شناخت عمیقی که از احمد صافی در طول دو دهه گذشته دارم با تمام علاقه و مسئولیت در این مجموعه در هر زمینه ای که مؤثر باشم فعالیت خواهم کرد.

صافی در خصوص این ملاقات گفت: این جلسه از اهمیت زیادی برای ما برخوردار بود. اهداف بزرگی داریم که با جذب افراد مؤثر به آن خواهیم رسید. این دومین جلسه بعد از سمینار و مسابقات در فرانکفورت بود.

احمد صافی این هفته را هفته ای مفید برای کاراته WMMF دانست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ملاقات صافی با مدرس برجسته فدراسیون جهانی کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات صافی با مدرس برجسته فدراسیون جهانی کاراته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید