جست وجوی صیادان گمشده از فراز خلیج فارس

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران/بوشهر رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیّر از اعزام بالگرد برای جست وجوی مفقودین بر فراز دریای خلیج فارس اطلاع داد.

جست وجوی صیادان گمشده از فراز خلیج فارس

عباس ریزیان در تشریح عملیات جست وجو ونجات دریایی اظهار کرد: ساعت 12:45 روز 2 آذر با تماس مردمی با خبری مبنی بر غرق شدن یک فروند قایق تشتی صیادی در محدوده بایه قائد و مفقود شدن چهار نفر سرنشین این قایق واصل شد.

وی اضافه کرد: از آن جایی که شرایط متاثر از طوفان حاکم بر دریای خلیج فارس مضاف بر آن تاریکی شب دامنه عملیات جست وجو و نجات را وسیع تر می نمود؛ انجام عملیات مشترک با حضور بالگرد منطقه ویژه در دستور کار نهاده شد و ساعت 8 صبح امروز به محل اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیّر با بیان اینکه وزش باد شدید در هنگام غرق شدن شناور احتمال انتقال مفقود شدگان را دورتر از محل متصور می ساخت،

ریزیان اضافه کرد:عصر روز گذشته 3 آذر ماه طوفانی سهمگین بنادر و سواحل استان را درنوردید که پیش تر اخطارهای هواشناسی مبنی بر عدم تردد در آن مقطع زمانی از سوی اداره کل هواشناسی استان به طرق مختلف اطلاع رسانی شده بود.

وی تاکید نمود؛ مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن 112 ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.

به گزارش ابزار ایرانی و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دیّر ، روز سه شنبه هفته جاری بر اثر طوفانی شدن دریا و نامساعد بودن هوا یک قایق صیادی اهل دیر با سه سرنشین در دریا مفقود و ارتباط آنان با خانواده قطع شده و هنوز به ساحل برنگشته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جست وجوی صیادان گمشده از فراز خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جست وجوی صیادان گمشده از فراز خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید