تراکتور بیخیال مذاکره با سرمربی سرشناس نمی شود

به گزارش ابزار ایرانی، باشگاه تراکتور پیش از آغاز جابجایی نیم فصل فعالیت های خودش را برای تقویت تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز کرده و علاوه بر تلاش برای جذب بازیکنانی مثل مهدی ترابی، قصد دارد سرنوشت نیمکت مربیگری را معین کند.

تراکتور بیخیال مذاکره با سرمربی سرشناس نمی شود

تراکتوری ها به دلیل نارضایتی از عملکرد منصوریان خیلی زود با او قطع همکاری کردند و پس از آن به دلیل نبود گزینه مناسب داخلی و ممنوعیت جذب مربی خارجی، از مسعود شجاعی به عنوان مربی - بازیکن استفاده کردند و اگر چه قرار بود شجاعی 2-3 هفته به طور موقت هدایت تراکتور را همزمان با بازی بر عهده داشته باشد، ولی این ماجرا تا نیم فصل تمدید شد.

در این میان محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور اصرار داشت که شجاعی با قراردادی طولانی مدت مسئولیت فنی تراکتور را به صورت دائمی بر عهده بگیرد، ولی این موضوع مستلزم خداحافظی او از میادین به عنوان بازیکن بود که کاپیتان تراکتور گفت فعلاً چنین قصدی ندارد.

از همین رو تراکتوری ها با او تا نیم فصل به توافق رسیدند و قرار بر این بود که از نیم فصل دوم سرمربی جدید برای تراکتور روی کار بیاید.

شنیده ها از تبریز حاکی از آن است که باشگاه تراکتور مشغول رایزنی و مذاکره با چند گزینه برای مربیگری در این تیم در نیم فصل دوم است و یکی از این نفرات گزینه ای تکراری به نام الکس نوری است.

نوری، مربی دو ملیتی ایرانی - آلمانی تا کنون بار ها گزینه نیمکت تیم های مختلفی بوده و در چند مرحله هم با تراکتوری ها وارد مذاکره شده که بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند و باید دید این بار که به ظاهر عزم تراکتوری ها برای جذب او جدی تر است به توافق می رسند یا نه.

لازم به ذکر است که وی تنها گزینه نیمکت تراکتور نیست و باشگاه به طور همزمان با 1-2 گزینه دیگر هم مشغول مذاکره است و باید دید در نهایت تکلیف نیمکت سرخپوشان تبریزی چه خواهد شد.

ایلنا

منبع: فرارو

به "تراکتور بیخیال مذاکره با سرمربی سرشناس نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور بیخیال مذاکره با سرمربی سرشناس نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید