برند دایسون ، حرفه ای ترین مارک لوازم خانگی از قلب بریتانیا!

به گزارش ابزار ایرانی، برند دایسون، نام یک شرکت بریتانیایی است که در سال 1991 به وسیله جیمز دایسون در بریتانیا تاسیس شد. دایسون لوازم الکترونیکی مانند جاروبرقی دایسون، دستگاه تصفیه کننده هوا دایسون، سشوار دایسون و … را فراوری می نماید. در این مطلب از سایت میرولانژ می خواهیم سه محصول پرطرفدار و مشهور از برند دایسون را معرفی کنیم تا چنانچه می خواهید خرید از دایسون انجام دهید؛ بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

برند دایسون ، حرفه ای ترین مارک لوازم خانگی از قلب بریتانیا!

سشوار دایسون

بهتر است پیش از هر چیز، کمی در خصوص تاریخچه سشوار دایسون، این ابزار حرفه ای زیبایی مو صحبت کنیم. فناوری ایجاد Dyson Supersonic به لطف کوشش 103 مهندس در طول چهار سال، بسیار خارق العاده است. سشوار دمای هوا را 40 بار در ثانیه (در ثانیه!) مقدار گیری می کند تا مطمئن گردد که آسیب حرارتی به موهای شما وارد نمی کند، به این معنی که حتی با استفاده منظم و زیاد نیز تارهای شما سالم و براق می مانند.

طبق گفته دایسون، در واقع گفته می گردد که نرمی را تا 75 درصد افزایش می دهد و بعلاوه درخشندگی را تا 132 درصد بیشتر می کند و تا 61 درصد وز و وز شدن مو را کم می کند. این سشوار دایسون، خود را به عنوان سریع ترین سشوار موجود در بازار معرفی می کند، زیرا موتور کوچک آن، شش برابر سریع تر از سشوارهای استاندارد است. این بدان معناست که سشوار دایسون سوپرسونیک (Dyson Supersonic Hair Dryer) یک نیروگاه با وزن سبک و بی صدا است که می توان گفت تمام انواع سشوارهای دیگر را از چشم ما انداخته است.

بعلاوه این دستگاه از فناوری ضرب نماینده هوا برای ایجاد جریان هوا با فشار بالا و سرعت بالا استفاده می کند. چیزی که به دقیق تر کردن استایل یاری می کند و ریزه کاری ها را نیز شامل می گردد. سشوار دایسون مدل سوپرسونیک، دارای یک نازل صاف نماینده و یک متمرکزنماینده حالت دهنده است که هر دو به تمرکز جریان هوا یاری می نمایند و بعلاوه یک پخش نماینده دارد که برای معین کردن فرها و امواج استفاده می گردد.

سشوار دایسون مدل سوپرسونیک، دارای چند مدل است که ویژگی های کوچک متفاوتی دارند و این مدل ها شامل موارد زیر هستند:

 • Dyson Supersonic hair dryer (Prussian Blue/Rich Copper)
 • Dyson Supersonic hair dryer Nickel/Copper
 • Dyson Supersonic hair dryer Iron/Fuchsia
 • Dyson Supersonic hair dryer White/Silver
 • Dyson Supersonic 23.7 karat gold

حالا که متوجه شدید سشوار دایسون چگونه کار می کند؛ ضروری است بدانید، با وجود آن که سشوار سوپرسونیک به علت قابلیت های خارق العاده آن مورد توجه است و هواداران زیادی دارد، اما این تنها سشوار دایسون نیست و این برند چند نوع سشوار و اتو مو دارد که علاقمندان خاص خود را دارد.

نوع دیگری از انواع سشوارهای دایسون، سشوار دایسون (Dyson) مدل Airwrap است که در حقیقت یک سشوار برس دار بوده و جزو سشوارهای چند کاره دایسون محسوب می گردد. در این سشوار برس دار دایسون، می توانید گرما و سرعت جریان هوا را به طور دقیق تنظیم نمایید و بعلاوه از شات سرد این دستگاه استفاده نمایید. انواع فر و صافی، در موهای کوتاه، میانه و بلند و بعلاوه موهای نرم و ابریشمی، امکان پذیر است و می توان با تنظیم این دستگاه، فرهای معمولی که ظاهری طبیعی و زیبا دارند ایجاد نمود. این ست سشوار دایسون (Dyson Airwrap)، شامل هفت قطعه است که سشوار، پایه سشوار و برس های مختلف را شامل می گردد. جالب است بدانید سشوار چند منظوره مدل Airwrap دایسون، تنها برای فر کردن مو به کار نمی رود؛ بلکه انواع برس که در ست سشوار دایسون Dyson Airwrap قرار دارند، به شما یاری می نمایند موهای خود را صاف نمایید و به همین علت نقش یک اتو مو دایسون و فر نماینده را همزمان ایفا می کند. بدن فلزی و مقاوم این دستگاه، برای کاربرد آن بسیار مناسب، سبک و قابل اطمینان است.

جاروبرقی دایسون

یکی از مدرن ترین برندهای جاروبرقی بدون سیم، جاروبرقی دایسون (Dyson vaccume) است. جاروبرقی های دایسون شامل فناوری سیکلون ثبت شده خود هستند و در نسخه های بی سیم، سبک وزن و عمودی و دستی عرضه می شوند. طراحی جاروبرقی بدون سیم دایسون به شما این انعطاف پذیری را می دهد تا کل خانه را بدون احتیاج به برق زدن و جدا کردن پریز در حین حرکت، تمیز نمایید.

جاروبرقی دایسون، آخرین فن آوری تمیز کردن مدرن را همراه با مکش قدرتمند، فیلتراسیون تخصصی و ویژگی های پیشرفته برای شما به ارمغان می آورد، شما به سادگی می توانید از انتخاب خود به عنوان یک جارو شارژی ایده آل، لذت ببرید. اگر حیوان خانگی دارید، جاروبرقی دایسون V8 یک انتخاب عالی برای جاروبرقی است. با این حال، جاروبرقی دایسون V8 تنها گزینه این برند نیست. در ادامه به آنالیز سایر مدل های جاروبرقی دایسون پرداخته ایم.

 • برترین از هر نظر: Dyson V11 Torque Drive
 • پیشرفته ترین: Dyson V15 Detect
 • برترین جاروبرقی بی سیم: Dyson V10 Animal
 • برترین برای خانه های بزرگ: Dyson V11 Outsize
 • برترین برای حیوانات خانگی: Dyson Ball Animal 2
 • برترین حالت عمودی: Dyson Ball Multi Floor 2
 • برترین برای چوب های سخت: Dyson Omni-Glide
 • بیشترین ارزش: Dyson V8 Animal
 • مناسب ترین قیمت: Dyson V7 Motorhead

Dyson V11 Torque Drive در مارس 2019 به خانواده سری V دایسون پیوست. این جاروبرقی قدرت مکش بالایی دارد و تا 185 AW قدرت مکش فراوری می کند و می تواند تا یک ساعت کار کند. Dyson V11 Torque Drive قطعا بیشترین امکانات و لوازم جانبی را دارد، اما از نظر عملکرد خام، مکش و عملکرد، Torque Drive و V11 Animal مشابه هستند.

جاروبرقی دایسون V15 (Dyson V15 Detect) در سال 2021 راه اندازی شد. این دستگاه به راحتی پیشرفته ترین و برجسته ترین روش بسته بندی در حالت خلاء را دارد که Dyson تا به حال راه اندازی نموده است. ویژگی های کاربردی آن از V11 بهتر و بیشتر است؛ با این حال گران تر است و این در حالی است که قدرت آن در تمیز کردن آن در حالت خام و عادی، تفاوتی ندارد.

جاروبرقی دایسون V10 در سال 2018 عرضه شد، اما همچنان یک گزینه فوق العاده از نظر مکش قوی و عملکرد آن در تمیز کردن است. این مدل، نمونه ای از سری V آن ها است که شامل جاروبرقی دایسون V8 افسانه ای و بعلاوه جاروبرقی دایسون V11جدیدتر می گردد. جاروبرقی دایسون V10 در 3 نسخه مختلف Dyson V10 Absolute، Dyson V10 Motorhead و Dyson V10 Animal در فراوری شده است.

جاروبرقی دایسون V11 مدل Outsize، بزرگترین جارو شارژی است که برند دایسون تا به حال ساخته است. V11 Outsize در سال 2020 و مدل دایسون Outsize در سال 2021 عرضه شد. اگرچه نام آن ها فرق دارد، اما از نظر عملکردی یکسان هستند.

سری Dyson Ball نیز یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین سری جاروبرقی هایی است که تا کنون ساخته شده است. Dyson و Ball برای بسیاری از مصرف نمایندگان تقریباً مترادف یکدیگر هستند. جاروبرقی دایسون Ball Animal 2یک جاروبرقی است که قدرت گردش دایره ای بالایی دارد و دقیقاً همان چیزی است که شما در حالت ایستاده به آن احتیاج دارید.

جاروبرقی دایسون Ball Multi Floor 2یک جاروبرقی عالی برای استفاده چند منظوره است که آن را به عنوان برترین دایسون عمودی، انتخابی فوق العاده. این جارو، ویژگی هایی همانند مکش باورنکردنی 250 AW (وات هوا)، سیم بلند 31 اینچی و ارتفاع خود تنظیم شونده، ارائه می دهد.

جاروبرقی دایسون Omni-glideدر سال 2021 راه اندازی شد. این اولین جاروبرقی از برند دایسون است که منحصراً برای تمیز کردن چوب های سخت و سایر سطوح سخت طراحی شده است.

جاروبرقی دایسون V8(Dyson V8 Animal) از نظر قیمت، ویژگی ها و عملکرد به نقطه خوبی رسیده است و جایگاه خود را به عنوان با ارزش ترین جاروبرقی دایسون به دست آورده است.

جاروبرقی دایسون V7 چند سال قدمت دارد، اما همچنان یک انتخاب محبوب است، به ویژه برای خرید جاروبرقی دایسون مالی. این جاروبرقی، همه ویژگی ها و قدرت دایسون مدل V10 و V11 جدیدتر را ندارد؛ با این وجود، قدرت مکش 100 AW و زمان کارکرد 30 دقیقه ای را ارائه می دهد.

دستگاه تصفیه هوا دایسون

تمیز کردن مرتب خانه مهم است، اما یک بخش فراتر از سطوحی که اغلب به آن نگاه می گردد وجود دارد: هوا. استفاده از دستگاه تصفیه هوا می تواند به اطمینان از تمیزتر بودن هوایی که تنفس می کنید، یاری کند؛ اما همه دستگاه های تصفیه هوا یکسان ساخته نمی شوند. به همین علت است که باید برترین دستگاه تصفیه هوا یا همان air purifier را تهیه نماییم. چنانچه شما عاشق حیوانات خانگی هستید یا به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان نموده اید و از آن بوی نامطبوع و متمایز خسته شده اند؛ حتما به فکر خرید یک تصفیه نماینده هوا می افتید که می تواند بو را از بین ببرد و بعلاوه سبب خنک نمودن هوا گردد. چنانچه در پی چنین محصولی می شد، دستگاه تصفیه هوا دایسون (Dyson purifier یا Dyson air purifier) برای شما مناسب است.

دستگاه های تصفیه هوا دایسون به خوبی شناخته شده اند و به عنوان دستگاه های تصفیه هوا درجه یک به حساب می آیند. همه دستگاه های تصفیه هوا Dyson دارای ویژگی هایی هستند و متقاضیان زیادی دارند. دستگاه تصفیه هوا دایسون معمولا گران است؛ اما ارزش هر مبلغی که برای آن پرداخت می کنید را دارد. تصفیه نماینده هوای دایسون بو را از بین می برد، زیرا دارای فیلتر زغال فعال با کیفیت بالا است، که بیش از حد قادر به از بین بردن هرگونه بو، دود و عطر نامطبوع در فضای خانه شما است.

دستگاه تصفیه هوای دایسون (Dyson purifier) با یاری سیستم فیلتراسیون 4 مرحله ای، قادر است بیش از حد هرگونه بو و عطر را در خانه شما از بین ببرد. بیشتر دستگاه های تصفیه هوای Dyson دارای دو فیلتر HEPA و یک فیلتر زغال فعال هستند که نه تنها بو را به طور موثر جذب می کند، بلکه هوای تازه و دوست داشتنی را برای تنفس به شما می دهد. پس چنانچه در پی یک دستگاه تصفیه هوا ایده آل هستید؛ همین حالا آن را از برند دایسون تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت و ویژگی های دستگاه تصفیه هوا دایسون، با رفتن به وبسایت فروشگاه میرولانژ، اطلاعات مورد احتیاج خود را از یک نمایندگی دایسون در ایران به دست آورید.

نمایندگی دایسون در ایران

این توضیحات می تواند برای اثبات کارایی و کیفیت بالای محصولات دایسون کافی باشد، و چنانچه شخصی هنوز قانع نشده است؛ تنها کافیست محصول مورد نظر خود را از یک فروشگاه معتبر، همانند میرولانژ خریداری نماید، تا نسبت به کیفیت و ویژگی های پیشرفته این محصولات اطمینان یابد. سشوار چند کاره دایسون که نقش اتو مو دایسون و بعلاوه ابزاری برای سلامت موهای شما را ایفا می کند؛ جاروبرقی دایسون به شما یاری می کند به راحتی و در هر زمانی محیط زندگی خود را به برترین شکل تمیز نمایید و دستگاه تصفیه هوا دایسون برای تنفس راحت و بهداشتی تر و عاری از بوهای نامطبوع به شما یاری می نمایند. به همین علت با آن که قیمت سشوار دایسون یا قیمت جاروبرقی دایسون و یا قیمت دستگاه تصفیه هوا دایسون به نسبت بسیاری از برندهای لوکس دیگر، بالا است؛ اما ارزش و کیفیت محصولات و ماندگاری آن ها، این قیمت را به آسانی توجیه می کند.

با این وجود این محصول را حتما از یک نمایندگی دایسون در ایران تهیه نمایید که معتبر باشد؛ تا بتوانید اطمینان حاصل کنید هزینه ای که می پردازید، قیمت حقیقی این محصول بوده و کالای اصل را خریداری نمایید. فروشگاه میرولانژ، یکی از معتبرترین نمایندگی های محصولات لوکسی همانند برند دایسون و سایر برندها است که به خریداران خود، تجربه یک خرید ایمن و راحت را هدیه می دهد. برای اطلاع از قیمت دایسون، ویژگی ها و خرید محصولات دایسون، اینجا را کلیک کنید.

منبع: اتاق

به "برند دایسون ، حرفه ای ترین مارک لوازم خانگی از قلب بریتانیا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برند دایسون ، حرفه ای ترین مارک لوازم خانگی از قلب بریتانیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید