امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان تأمین اجتماعی فراهم شد

به گزارش ابزار ایرانی، مستمری بگیران تأمین اجتماعی از این پس می توانند بسیاری ازخرید های خود را به صورت اعتباری اقساطی انجام دهند.

امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان تأمین اجتماعی فراهم شد

به گزارش گروه اجتماعی ابزار ایرانی، محمد محسن صدر مدیر عامل شرکت اطلاع رسان داتک گفت: مستمری بگیران تأمین اجتماعی از این پس می توانند بسیاری ازخرید های خود را به صورت اعتباری اقساطی انجام دهند.

وی با بیان این خبر اضافه کرد: مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی می توانند با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد تنها با ارائه کارت ملی نسبت به خرید غیرنقدی اقلام مورد احتیاج خود اقدام کنند.

صدر اضافه کرد: برای دریافت این خدمت که گشایشی را در زندگی مستمری بگیران ایجاد خواهدکرد کافی است که بازنشستگان با مراجعه به سایت CLUB.TAMIN.IR ثبت نام و علاقه مندی خود را اعلام کنند.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسان داتک اضافه کرد: بر اساس این طرح بازنشستگان محترم سازمان تأمین اجتماعی معادل 20 درصد خالص دریافتی خود را به صورت اعتبار ماهیانه و 12 برابر آن، اعتبار سالیانه دریافت کرده و پس از خرید به مرور در ماه های آینده به صورت اقساط از حقوق ایشان کسر خواهد شد.

لازم به ذکر است شرکت اطلاع رسان داتک از شرکت های زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی است که اجرای این طرح ملی را به عهده گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان تأمین اجتماعی فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان تأمین اجتماعی فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید