آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد

به گزارش ابزار ایرانی، استان انتاریو در پذیرشی که در تاریخ 21 مارس برگزار کرد برای متقاضیان اکسپرس انتری به وسیله راستا مهاجرتی Skilled Trades دعوتنامه صادر کرد تا آنها بتوانند برای انتخاب شدن از طرف این استان تقاضا ارائه نمایند. این متقاضیان پس از انتخاب شدن می توانند برای اقامت دائم تقاضا ارائه نمایند.

آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد

در این پذیرش، برنامه مهاجرت استانی انتاریو (OINP) برای 361 متقاضی واجد شرایط که پروفایل اکسپرس انتری خود را بین 21 مارس 2018 تا 21 مارس 2019 ارائه نموده بودند دعوتنامه صادر کرد. لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

جهت مهاجرتی Skilled Trades به برنامه مهاجرت استانی انتاریو اجازه می دهد تا در صف انتظار اکسپرس انتری در پی متقاضیان دسته کارگر ماهر خارجی و دسته تجربه کانادایی که در حال حاضر ساکن انتاریو هستند و در یکی از مشاغل فنی که در ماینر گروپ (Minor Group) 633 و یا میجر گروپ (Major Group) 72، 73 یا 82 دسته بندی ملی مشاغل کانادا حد اقل یک سال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن سابقه کار پاره وقت دارند بگردد.

متقاضیان این جهت مهاجرتی احتیاجی به داشتن پیشنهاد شغل ندارند اما باید واجد تمام شرایط فدرال و استانی برنامه مهاجرت استانی انتاریو باشند. متقاضیانی که به وسیله جهت مهاجرتی Skilled Trades انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند و در عمل حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر خواهد شد.

برنامه مهاجرت استانی تا اینجای سال 2019 به وسیله جهت مهاجرتی Skilled Trades برای 732 متقاضی دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر نموده است. اولین گام برای پیوستن به متقاضیان این جهت مهاجرتی ورود به صف انتظار اکسپرس انتری است.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید