معرفی بازی نوروزی: Final Fantasy 7 Remake

به گزارش ابزار ایرانی، تا سرانجام تعطیلات، دیگر زمان زیادی برای شروع یک بازی عظیم باقی نمانده ولی جا برای شروع یک نقش آفرینی نسبتا کوتاه باقی است. به عنوان یکی از بهترین بازی های سال گذشته، شاید حتی بهترین، بازسازی فاینال فانتزی 7 یکی از بهترین تجربه های نقش آفرینی ممکن را به هواداران این سبک و مشخصا کسانی که با بازی اصلی خاطره دارند، ارائه می دهد. بازسازی فاینال فانتزی 7 یک نقش آفرینی ژاپنی است، اما در مقایسه با دیگر بازی های این سبک بسیار کوتاه محسوب می گردد؛ یکی از دلایل این کوتاهی نسبی، ارائه چند ده ساعت قصه خوب و عالی با بالاترین کیفیت ممکن و سینمایی است.

معرفی بازی نوروزی: Final Fantasy 7 Remake

اینکه بازی های نینتندو به عنوان مهم ترین های تاریخ در مملکت غریب باشند، موضوعی طبیعی است، اما پلی استیشن با زندگی ما و فرایند عظیم شدنمان گره خورده است. با این حال، کمتر کسی را دور و اطراف خود پیدا می کنید که با فاینال فانتزی 7 خاطره داشته باشد، حتی اگر سه بازی عظیم تاریخ پلی استیشن متال گیر سالید، کرش بندیکوت و همین فاینال فانتزی 7 باشد. البته که دلیل آن کامل واضح است، اگر پیشرفت در بازی نیازمند خواندن یکی دو خط متن انگلیسی و فهم آن بود، به صورت اتوماتیک از لیست گیمرهای مملکت ما خط زده می شد. خوشبختانه الان وضع بهتر شده است و حتی اگر حاضر نیستید پیشنهاد ما مبنی بر بازی کردن فاینال فانتزی 7 پلی استیشن وان را دنبال کنید، سراغ بازسازی فاینال فانتزی 7 بروید.

  • نگاه سریع: Final Fantasy VII Remake

بازسازی فاینال فانتزی 7 آنچه ما به عنوان یک کودک در ذهن مان تخیل نموده بودیم را ده ها برابر بهتر، مقابل مان می گذارد. یک دیالوگ ساده در بازی اصلی، در بازسازی تبدیل به مرحله ای چند ساعته و عظیم و سینمایی شده است و به همین دلیل هم بازسازی فاینال فانتزی 7 در واقع تمام قصه را تعریف نمی کند و بخش نخست مجموعه ای عظیمتر است. همان تیم اصلی سازنده بازی اصلی، از نویسنده اصلی فاینال فانتزی 7 گرفته تا کارگردان و طراح شخصیت، همگی به عنوان مدیران یک تیم عظیم در اسکوئر انیکس گرد هم آمده اند تا بازسازی فاینال فانتزی 7 را مطابق دیدگاه اصلی خود فراوری نمایند؛ بازسازی فاینال فانتزی 7 همان چیزی است که سازندگان اصلی بدون محدودیت های سخت افزاری می ساختند.

  • فراتر از خاطرات؛ نقدها و نمرات بازسازی فاینال فانتزی 7 منتشر شدند

از نظر فرایند، بازسازی فاینال فانتزی 7 متفاوت با بازی اصلی ساخته شده و یک نقش آفرینی نوبتی نیست، بلکه با ادغامی از یک سیستم اکشن و شبه نوبتی کل مجموعه طرف هستیم. با این حال، حرکات ویژه و اصلی شخصیت های همگی در بازسازی حفظ و دوباره ساخته شده اند. فرایند مبارزات بازسازی فاینال فانتزی 7 بسیار سرگرم نماینده و لذت بخش است، تا جایی که می خواهید پشت سر هم فقط پای مبارزات بنشینید. غول آخرها، که تعدادشان در این بخش داستانی از بازی اصلی بیشتر است، به شکل غیرقابل باوری شگفت انگیز هستند.

  • فاینال فانتزی 7 و بر چرایی ارزش آن

شاید مهم تر از تمام این ها، دیدن شخصیت های محبوب بازی اصلی مثل کلاود و تیفا و اریث و چگونگی به تصویر کشیدن آن ها باشد. بازی از نظر کیفیت گرافیکی، انیمیشن و صداگذاری بی نقص است و مثل همواره توانایی های بالای اسکوئر انیکس در ارائه زیباترین بازی ها به رخ می کشد. قصه ای که دوباره برای بازی نوشته شده، حدود شش ساعت ابتدایی فاینال فانتزی 7 اصلی است. اسکوئر انیکس شش ساعت ابتدایی بازی اصلی را به یک تجربه 30 ساعته سینمایی شگفت انگیز تبدیل نموده و اگر قرار باشد این فرایند در دنباله های آن ادامه پیدا کند، احتمالا بازسازی هرگز تمام نخواهد شد. صحبت از بازی و اتفاقات آن، در اینجا نمی گنجد و هر بخشش مقاله مختص خود را می طلبد، فقط این را می گوییم که بازی روی پلی استیشن پلاس به رایگان ارائه می گردد، بروید آن را دانلود حداقل چند ساعتش را امتحان کنید. مطمئن باشید با علاقه تمامش می کنید و منتظر قسمت بعدی می نشینید.

نام بازی: Final Fantasy VII Remake

تهیه نماینده: Square Enix

سازنده: Square Enix

سبک: نقش آفرینی

پلتفرم: پلی استیشن 4

میانگین زمان تمام کردن: 30 ساعت

منبع: دیجیکالا مگ

به "معرفی بازی نوروزی: Final Fantasy 7 Remake" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بازی نوروزی: Final Fantasy 7 Remake"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید