لزوم احداث پایگاه های امدادی جهت کاهش خطرپذیری در جاده ها

به گزارش ابزار ایرانی، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بر لزوم احداث پایگاه های امداد و نجات بین شهری هلال احمر جهت زمینه سازی کاهش خطرپذیری در جاده ها تاکید کرد.

لزوم احداث پایگاه های امدادی جهت کاهش خطرپذیری در جاده ها

دکتر علی خدادادی در آیین افتتاح پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای شهرستان شوش دانیال(ع) که 22خردادماه انجام شد، ضمن گرامیداشت یاد شهدا به ویژه شهدای این خطه اظهار کرد: در ارزیابی های اجرا شده در طرح توجیهی احداث این پایگاه، در سال های 93 و 94 آمار تصادفات جاده ای در این منطقه بیش از 600 حادثه و آمار تلفات آن بیش از 30 نفر در سال ثبت شده است که با افزایش وسایل نقلیه این میزان در سال های اخیر متاسفانه رشد داشته است بنابراین این مساله، اهمیت استقرار تیم های عملیاتی امداد و نجات و احداث پایگاه امداد و نجات را به خوبی نشان می دهد.

به گزارش ابزار ایرانی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان با بیان اینکه این پایگاه به فاصله 85 کیلومتری از پایگاه امداد و نجات بین شهری علی چعب در محور شوش - اهواز و با همین میزان با پایگاه امداد و نجات بین شهری حسینیه در محور اندیمشک - پل زال احداث شده است، اضافه کرد: باید با توجه بیش از پیش مسئولین به این امر و احداث پایگاه های امدادی در این محورها، زمینه ساز کاهش خطرپذیری باشیم.

وی با اشاره به میزان هزینه های صرف شده برای احداث این پایگاه اظهار کرد: این پایگاه با بیش از 60 میلیارد ریال از محل درآمدهای داخلی این جمعیت و با همیاری و مساعدت جمعیت هلال احمر کشور احداث و تجهیز شده است.

خدادادی شرح داد: به یاری خداوند از امروز نجاتگران جمعیت هلال احمر با استقرار در این پایگاه آماده ارائه خدمت به هم میهنان عزیز به ویژه مردم شریف شهرستان شوش خواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لزوم احداث پایگاه های امدادی جهت کاهش خطرپذیری در جاده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم احداث پایگاه های امدادی جهت کاهش خطرپذیری در جاده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید