دیدار عمومی رئیس بنیاد قائم شهر با خانواده ایثارگران شهرستان

به گزارش ابزار ایرانی، خبرگزاری خبرنگاران- عبدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهر با تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان به تفکیک جامعه ایثارگری ملاقات و ملاقات کرد .

دیدار عمومی رئیس بنیاد قائم شهر با خانواده ایثارگران شهرستان

به گزارش خبرنگارابزار ایرانیدفترمازندران درشهرستان قائم شهر، عبدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهربا تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان به تفکیک جامعه ایثارگری ملاقات و ملاقات کرد .

در این ملاقات عمومی،مسائل ایثارگران از قبیل مسائل درمانی، مسکن،خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و … مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع انها صورت گرفت .

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهر در حاشیه ملاقات عمومی بیان نمود: خانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند و امروز هم مانند همان سال ها در تمامی عرصه های جهاد و ایثارگری حضوری فعال و موثر دارند .

عبدی با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست،گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت کنیم و از آنان الگوگیری کنیم .

گفتنی است به مناسبت هفته سالمند تکریم از این عزیزان و پاسخ درخواست این عزیزان به صورت تلفن 1616 صورت گرفت .

منبع: خبرگزاری آریا

به "دیدار عمومی رئیس بنیاد قائم شهر با خانواده ایثارگران شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار عمومی رئیس بنیاد قائم شهر با خانواده ایثارگران شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید