تصمیم گیری درباره اعمال محدودیت های کرونایی به کجا رسید؟

به گزارش ابزار ایرانی، تهران (پانا) - سخنگوی ستاد ملی کرونا، با اشاره به حزئیات جلسه امروز ستاد ملی کرونا، گفت شاخص های تازه رنگبندی کرونایی شهرها به ستاد ملی پیشنهاد داده می شود تا مورد تصویب قرار گیرد.

تصمیم گیری درباره اعمال محدودیت های کرونایی به کجا رسید؟

به گزارش ایسنا، شیراوژن با اشاره به ورود کشور به پیک نو کرونا، گفت: باید آمادگی لازم در مجموعه بهداشت و درمان داشته باشیم و بحث واکسیناسیون را به شکل جدی تری دنبال کنیم. مردم عزیزی که دز سوم را دریافت نکردند حتما باید برای تزریق واکسن اقدام کنند. تزریق واکسن به بچه ها نیز باید مورد استقبال قرار گیرد.

وی افزود: رئیس جمهور بر پیش بینی هایی که برای مراکز درمانی از نظر دارو و تجهیزات باید انجام شود و همچنین حمایت از پزشکان تاکید کردند. همچنین اختیاراتی هم در خصوص اعمال محدودیت ها در اختیار استانداران و ستادهای استانی کرونا قرار دادند تا بر اساس شرایط بیماری و رشد آن برای اعمال محدودیت ها تصمیم گیری کنند.

وی تاکید کرد: محدودیت هایی در ماه های قبل درمورد زنگ بندی ها داشتیم که با توجه به اینکه شرایط کشور از نظر واکسیناسیون تغییر کرده است قرار شد الگوهای مختلف محدودیت ها با توجه به رنگبندی ها بررسی مجدد شود و الگوهای نو پیشنهاد و تصویب شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تصمیم گیری درباره اعمال محدودیت های کرونایی به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری درباره اعمال محدودیت های کرونایی به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید