امیری: پرسپولیس در زمین می جنگد و دنبال حواشی نیست، 3 امتیاز حساسی را از سپاهان گرفتیم

به گزارش ابزار ایرانی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت، سرخپوشان دنبال حواشی نیستند و در زمین مسابقه تنها برای موفقیت می جنگند.

امیری: پرسپولیس در زمین می جنگد و دنبال حواشی نیست، 3 امتیاز حساسی را از سپاهان گرفتیم

به گزارش ابزار ایرانی، وحید امیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: خدا را شکر. واقعاً به تیم سپاهان تبریک می گویم. تیم خیلی خوبی دارند. ما امروز نشان دادیم که هر وقت اراده کنیم و شرایط تیم مان مساعد باشد کارهای بزرگی انجام می دهیم. امروز هم علی رغم اینکه زمین کیفیت خوبی نداشت توانستیم سه امتیاز حساس بگیریم که خیلی به درد ما می خورد. در ادامه راه هم کوشش می کنیم پرسپولیس را به شرایط ایده آل کادر فنی و طرفداران برسانیم.

وی در خصوص برگزاری بازی با سپاهان در اراک توضیح داد: این موضوع یک چیزی بود که چون سپاهان میزبان بود باید آنها تصمیم می گرفتند و ما هم تابع این تصمیم بودیم. خدا را شکر که برای ما بد نشد و توانستیم سه امتیاز را گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره تأثیرش روی گل پرسپولیس گفت: هر موقع اتفاق مثبتی در تیم می افتد از دروازه بان تا مهاجمان همه دخیل هستند و زحمت می کشند. امیدوارم این اتحادمان را حفظ کنیم و ان شاءالله در سرانجام فصل دوباره قهرمان شویم.

امیری در پاسخ به این سؤال که اتفاقات قبل از بازی انگیزه آنها را برای پیروزی دوچندان نموده بود؟، اعلام نمود: من که اصلاً از این اتفاقات خبر ندارم. تیم ما دنبال حواشی نیست. ما در چند سال گذشته کاری که بلد بودیم انجام دادیم و فقط در زمین می جنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیری: پرسپولیس در زمین می جنگد و دنبال حواشی نیست، 3 امتیاز حساسی را از سپاهان گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: پرسپولیس در زمین می جنگد و دنبال حواشی نیست، 3 امتیاز حساسی را از سپاهان گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید