احساس راحتی با بینی خود با جراحی رینوپلاستی

به گزارش ابزار ایرانی، ظاهر بینی می تواند چشم را جلب کند، از این گذشته اغلب از بینی شخصیت صحبت می شود. اما اگر از بینی خود خوشتان نمی آید، نمی توانید در درازمدت آن را در زندگی روزمره پنهان کنید.

احساس راحتی با بینی خود با جراحی رینوپلاستی

به هر حال این بینی در وسط صورت شماست. بینی بد شکل مانند بینی ناهموار، می تواند باعث ناراحتی زیادی برای صاحبش شود. در چنین مواردی، اصلاح زیبایی و عملکرد ترمیمی بینی که از طریق متخصصین انجام می شود می تواند به افزایش و حفظ کیفیت زندگی کمک کند. در این مطلب از ابزار ایرانی با انواع عمل های زیبایی بینی آشنا می شوید.

سپتوپلاستی و رینوپلاستی

اصولا دو نوع جراحی بینی وجود دارد. اصلاح جراحی داخلی بینی سپتوپلاستی نامیده می شود و به عنوان مثال در مورد محدودیت های عملکردی در سپتوم بینی انجام می شود. اصلاح جراحی بینی خارجی را رینوپلاستی (به عنوان مثال عمل زیبایی بر روی قوز بینی) می نامند. ترکیبی از هر دو روش در جراحی بینی به عنوان سپتو-رینوپلاستی معرفی می شود.

رینوپلاستی زیبایی به عنوان یک کمک معنوی برای مبتلایان

بینی های قوز دار، بینی های کج، بینی های بلند یا فرورفتگی در نوک بینی - اگر شکل یا اندازه بینی متناسب نباشد، این امر می تواند عواقب روانی، سلامتی، اجتماعی و در نتیجه اغلب بیوگرافی برای بیمار داشته باشد.

زندگی افراد آسیب دیده

بینی های نامتناسب گشاد یا کج به خصوص از طریق صاحب آن مورد استقبال قرار نمی گیرد. 30 درصد مردم از بینی خود ناراضی هستند. برخی افراد آنقدر رنج می برند که از زندگی اجتماعی کناره گیری می کنند که احتمالا افسرده هستند. در این زمینه، رینوپلاستی زیبایی را می توان کمک روانی با چاقوی جراحی نیز در نظر گرفت. اما در مورد هر روشی، موارد زیر همیشه صدق می کند: سلامتی مقدم بر زیبایی است - تنفس بینی در طول جراحی زیبایی نباید محدود شود.

عمل بینی برای محدودیت های عملکردی

همه فقط می خواهند آزادانه نفس بکشند. اختلال در تنفس بینی که به عنوان مثال در نتیجه کج شدن تیغه بینی یا یک تصادف جزئی ایجاد می شود، می تواند با جراحی همراه با یک اصلاح صرفا زیبایی بینی اصلاح شود.

عمل بینی برای حفظ و بهبود کیفیت زندگی

رینوپلاستی زیبایی و عملکردی از طریق متخصص یعنی حفظ و افزایش کیفیت زندگی. نتیجه جراحی بینی زیبا و طبیعی تا آخر عمر باقی می ماند. به عنوان یک قاعده، شخص بعد از جراحی بینی از نظر خصوصی و حرفه ای شاد تر است، زیرا حدود بیست درصد از افراد عمل شده مرد هستند و این فرایند در حال افزایش است.

هر جراحی روی بینی کار دقیقی است که نیاز به هنر دارد: عمل بینی از نظر فنی بسیار سخت است و نیاز به مراقبت، حساسیت و بالاتر از همه تجربه جراح دارد.

جراحی بینی بسته و باز

جراحی بینی می تواند به صورت باز یا بسته انجام شود. دسترسی باز از طریق سوراخ های بینی است، در حالی که دسترسی بسته به ساختارهای داخلی بینی که باید درمان شوند - که به ندرت انجام می شود - از طریق برش هایی از خارج انجام می شود.

بازسازی بینی و ساخت بینی

در جراحی پلاستیک بازسازی بینی، بافت اضافی بدن (غضروف/استخوان) برداشته می شود تا بینی به طور هماهنگ با سایر نسبت های بدن سازگار شود. هنگام بازسازی بینی بافت تخریب شده یا از دست رفته با بافت خود بدن (پیوند بافت اتولوگ) یا مواد خارجی، تجدید یا جایگزین می شود.

در جراحی رینوپلاستی کارهای زیر روی بینی انجام می شود:

  • کاهش یا صاف کردن پل بینی
  • اصلاح نوک بینی
  • بازسازی بینی
  • اصلاح تیغه بینی
  • سوراخ های بینی را کاهش دهید
  • درمان با اسید هیالورونیک
  • جراحی ترکیبی
  • کوچک کردن بینی و صاف کردن بینی در ناحیه پل بینی

اگر پل بینی قوز تشکیل دهد که باید کاهش یابد، بخشی از پل پایین بینی (شامل غضروف) و قسمتی از پل بالایی بینی (شامل استخوان) برداشته می شود. همچنین نکات زیادی در مورد رینوپلاستی هست که باید این موارد را بدانید که در جراحی زیبایی بینی دچار مشکل نشوید.

اصلاح نوک بینی

این معمولا باریک شدن نوک بینی است. ارتفاع نوک بینی نسبت به پل بینی در اینجا مهم است نوک بینی آویزان یا سرسخت در اینجا اصلاح می شود.

بازسازی بینی

اگر بافتی (پس از تصادف یا برداشتن تومور) از بین رفته باشد، اغلب مواد داربست اضافی در اینجا ضروری است. بافت غضروف اغلب از سایر قسمت های بدن برداشته و پیوند زده می شود. تا حد امکان از استفاده از مواد خارجی خودداری شود.

اصلاح تیغه بینی

اصلاح انحنای تیغه بینی از طریق سوراخ های بینی انجام می شود و می تواند همزمان با یک عمل زیبایی انجام شود.

سوراخ های بینی را کاهش دهید

بسکمک همچنین آرزوی سوراخ های بینی کوچک تری دارند: این آرزو را می توان با برش های خارجی (بریدگی) در لبه سوراخ های بینی برآورده کرد.

منبع: پیام دلتا

به "احساس راحتی با بینی خود با جراحی رینوپلاستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احساس راحتی با بینی خود با جراحی رینوپلاستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید